Categories

Archive

Agroturystyka w Górach Izerskich

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niebywale ciekawe miejsce dla spragnionych emocji turystów. Znane z prześlicznych krajobrazów, różnorodnej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, teraz kusi także ogromnie rozwiniętą bazą turystyczną. Inne atrakcyjne rzeczy, które trzeba ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak niezmiernie rozwinięta agroturystyka.

Read more ›

Categories

Zanim wyjedziesz nad morze, poszukaj noclegów

Szmer wody, rozgrzany piasek, morska bryza. Perfekcyjne miejsce na spacer. Lecz nim wybierzemy się na wędrówkę brzegiem polskiego morza, w pierwszej kolejności powinno się zrealizować podróż szlakiem stancji w morskich miejscowościach. Ponieważ jedną z posad udanego wyjazdu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest naprawdę ogromna. Od pokoi, apartamentów, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe.

Read more ›

Categories

Z jakich powodów warto stawiać na agroturystykę

W szczególności dla zapracowanych w cenie jest sprawdzony oraz niedrogi pomysł na wakacje 2014. Organizatorzy wycieczek wakacyjnych czy urlopowych – przez okrągły rok – starają się ze wszystkich sił i robią, co tylko w ich mocy, by zadowolić potencjalnych odbiorców. W internecie, na właściwych stronach www odnaleźć można w nieskomplikowany sposób wyjątkowo rekomendowane oferty. Wakacje w tym roku warto spędzić w szczególny sposób, gdyż możliwości są bezgraniczne.

Read more ›

Categories