Categories

Archive

Agroturystyka w Górach Izerskich

Góry Izerskie, leżące na granicy Polski i Czech, to wyjątkowo ciekawe miejsce dla spragnionych emocji turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, współcześnie kusi dodatkowo ogromnie rozbudowaną bazą turystyczną. Inne ciekawe rzeczy, które opłaca się ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.

Read more ›

Categories

Opcje agroturystyczne na sylwestra

Nie tylko latem, lecz także na zimę są przez naszych rodaków ochoczo organizowane są wycieczki na wieś. Jeśli chodzi o większe zimowe imprezy, takie jak sylwester agroturystyka całkowicie staje na wysokości zadania oraz zapewnia znakomite warunki każdej zainteresowanej osobie. Doskonałe możliwości, które związane są głównie z poznaniem miejsca oraz zmianą klimatu, natomiast nierzadko na ten okres naszych rutynowych działań, daje się odczuć już po jednym dniu!

Read more ›

Categories

Spędź Urlop nad Morzem Bałtyckim

Ferie nad morzem to wspaniała opcja na fantastyczny czas. Wielu Polaków preferuje podróże np. nad Adriatyk, nie zdając sobie sprawy, jakie fajne morze znajduje się całkiem niedaleko. Trzeba, żeby mieszkańcy Polski na nowo docenili nasz Bałtyk, o który walczyli nasi antenaci. Latem Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z zachodnimi riwierami.

Read more ›

Categories