Categories

Archive

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długie lata było wymijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najlepiej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachłysnęliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego leniuchowania bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.

Read more ›

Categories

Czy już powiemy gdzie wyjechać na urlop?

Przychodzi taki moment w przeciągu roku, gdy czujemy się już przemęczeni pracą i wypełnianiem zwyczajnych zadań, dlatego zaczynamy się rozglądać za jakimś wspaniałym miejscem, gdzie moglibyśmy pojechać choćby na chwilę i odpocząć. Warto wiedzieć, że Szklarska Poręba apartamenty dla własnych klientów wypożycza nie tylko w porze wakacji, ale także w święta i sylwestra, a co się z tym łączy, mamy szansę uciec od sporych przygotowań w domu, a oddać się fajnemu lenistwu w górach, gdzie w wolnych chwilach będziemy mieli szansę pójść na narty czy deskę snowboardową.

Read more ›

Categories

Uspokajający odpoczynek w spa

Każdy zapracowany obywatel potrzebuje wypoczynku, żeby być w stanie dalej efektywnie wykonywać pracę. Miejsc na odpoczynek mamy wiele. To, czy preferujemy spędzać czas na południu kraju, bądź nad morzem, jest zależne od naszych upodobań i od tego, czy preferujemy aktywny wypoczynek, czy raczej preferujemy dbanie o swoje ciało.
Hotele w Szklarskiej Porębie oferują wypoczynek dla obydwu tych grup. Jest to miejscowość położona u stóp Gór Izerskich, i Karkonoszy. W okolicy są również dwa sławne, karkonoskie wodospady, bardzo chętnie odwiedzane przez turystów.

Read more ›

Categories