Categories

Archive

Polskie morze na urlop

Zaczyna się lato, okres urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas chcę chwili relaksu po miesiącach męczącej pracy. Wielu Polaków decyduje się obecnie na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na egzotyczną wyspę, by doskonale wypocząć i wspaniale spędzić czas. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to doskonała oferta.

Read more ›

Categories

Polskie góry – co warto zobaczyć

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wakacje wyczekujemy cały rok. Marzymy o dalekich stronach świata. Niestety, przez to, że stopują nas pieniądze lub czas, zazwyczaj wybieramy sprawdzone oferty. Zwykle przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy tekraje i mamy pewność, że spędzimy tam udany urlop.

Read more ›

Categories

Musimy poznać atmosferę miejsca

Jeżeli po powrocie z wakacji, chcemy powiedzieć, iż na pewno poznaliśmy klimat miejsca, w którym byliśmy, to warto robić wszystko, żeby mieć pokój jak najbliżej centrum, które tętni życiem właściwie o każdej porze dnia oraz nocy. Nie inaczej przedstawia się sprawa w chwili, kiedy zdecydowaliśmy się na wyjazd w górach i na miejsce noclegu wzięliśmy Zakopane.

Read more ›

Categories