Categories

Archive

Wczasy w Kołobrzegu

Jeśli poszukujesz odpowiedniego punktu na wczasy, wybierz fajny Kołobrzeg. Pensjonaty znajdują się tu na każdym kroku i gwarantują miłe warunki noclegowe. Kołobrzeg posiada jedną główna przewagę nad słynnymi małymi kurortami nadmorskimi – nikt tutaj nie zazna nudy, ponieważ miasto oferuje naprawdę szeroką gamę atrakcji dla turystów.

Read more ›

Categories

Polskie morze na wakacje

Rozpoczyna się lato, okres urlopów i relaksu. Każdy z nas potrzebuje paru dniach oddechu po miesiącach męczącej pracy. Mnóstwo Polaków decyduje się dziś na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wyjeżdżać na egzotyczną wyspę, by cudownie wypocząć i wspaniale spędzić urlop. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to doskonała propozycja.

Read more ›

Categories

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długie lata było nie brane pod uwagę w naszych kalkulacjach urlopowych. Utarło się, że najchętniej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego urlopu bez upalnej pogody i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.

Read more ›

Categories