Categories

Archive

Kraków – zarówno tradycyjne jak i nowoczesne miejsce

Jeśli organizujemy podróż do Krakowa to sprawdzamy jakie zabytki i atrakcje turystyczne tam na nas oczekują. Chcemy mieć pewność, że zwiedzimy wszystko co najistotniejsze i iż nasza podróż skończy się naszym sporym usatysfakcjonowaniem. Nie mniej trzeba wyjaśnić, że to właśnie w Krakowie znajduje się najwspanialsza galeria handlowa w Małopolsce, a co się z tym łączy, choćby z takiego powodu trzeba ją zwiedzić.

Read more ›

Categories

Gdzie wyjechać na urlop?

Choć dużą popularnością cieszą się takie kierunki turystyczne w Polsce jak Tatry czy Bieszczady oraz polskie morze, to nie brakuje osób, które są już zniechęcone spędzaniem wakacji ciągle w ten sam sposób. Trzeba przyznać, że popularne miejscowości turystyczne przeżywają duże oblężenie w szczycie sezonu i może być to bardzo uciążliwe, zwłaszcza dla ludzi, którzy lubią spokój i ciszę.

Read more ›

Categories

Marzysz o wspaniałym miejscu na urlop, a może na stałe zamieszkanie? Zobacz co oferuje Dolny Śląsk

Dolny Śląsk to niezwykła kraina. Wspaniałe zabytki, nietuzinkowe obiekty czy miejsca, jakie w szczególny sposób są połączone z historią – oto najbardziej znane atrakcje turystyczne tego regionu. Dolny Śląsk kusi niezwykłymi zamkami, w gronie jakich wyróżniają się średniowieczne zamki Piastowskie.

Read more ›

Categories