Auto na własność, czy ? Dlaczego opłaca się korzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Myślisz o wyjeździe na urlop, a nie posiadasz samochodu? Nie lubisz stać w pociągu zmierzając na drugi koniec kraju? Nie chcesz| wydać masy pieniędzy na kupno nowych czterech kółek? Może trzeba przymierzyć się do oferty wypożyczalni samochodów?

prorent
Na rynku nie brakuje specjalistycznych firm, które zajmują się wypożyczaniem pojazdów. W ich ofercie znajdują się zarówno drobne, miejskie auta kompaktowe, nieco większe liftbacki, rodzinne kombi, jak również auta sportowe czy bogate limuzyny.

Masz ochotę chłonąć dalej ciekawą lekturę? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj części do skuterów na następnej stronie.

Wybór jest olbrzymi i każdy wyszuka pojazd, który najlepiej będzie dostosowany do jego warunków (tutaj).

Żeby zasiąść za kółkiem jednego z oferowanych przez wypożyczalnię pojazdu, musimy spełnić kilka warunków. W przypadku większości firm należy mieć od 20 do 70 lat, ważne od roku prawo jazdy oraz kartę kredytową lub płatniczą. Wypożyczenie auta wiąże się jeszcze z wpłatą kaucji. Czasami wypożyczalnie doliczają do faktury dodatkowe koszty, jak opłata przygotowawcza, dopłaty do nawigacji gps, fotelików, obsługi poza godzinami pracy biura, czy dopisaniem jeszcze jednego kierowcy.

Czy to zagadnienie niezwykle Cię interesuje? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i poznaj naszą firmę (www.pralnia-warszawianka.pl/) – poznasz w tym miejscu nieprawdopodobnie ciekawe informacje.

wnętrze samochodu

Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Koniecznie należy gruntownie zaznajomić się z warunkami umowy wypożyczenia auta. Czy otrzymujemy w cenie ubezpieczenie, czy jesteśmy uprawnieni, aby poruszać się samochodem poza granicami kraju, czy nie mamy normowanego limitu kilometrów na dobę, albo czy po skończeniu użytkowania pojazdu nie jesteśmy zobowiązani skierować się na myjnię i posprzątać w środku. Powinno się też zwrócić uwagę na to, że na ogół auto, które dostajemy jest zatankowane do pełna. Przy zdawaniu go do wypożyczalni my też musimy oddać go z pełnym bakiem. Gdy o tym zapomnimy, możemy tak narazić się na dodatkowe koszty.
czarny samochód

Autor: VipdOut
Źródło: http://www.flickr.com
Poza jedynie praktycznymi zastosowaniami, wypożyczalnia daje nam możność, by usiąść za kierownicą atrakcyjnych samochodów za niewielką część ich rynkowej ceny. Na parkingach firm bowiem znajdziemy też sportowe modele uznanych marek, z mocnymi motorami i bogatym wyposażeniem. Za kilkaset zł można choć przez dzień poczuć się, jak kierowca wyścigowy, czy zamożny menedżer w ekskluzywnej limuzynie. A przecież to właśnie urzeczywistnianie marzeń jest tym, co nas popycha do przodu.

Comments are closed.