Categories

Archive

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Zmniejszające się ceny za połączenia lotnicze powodują, że dalsze, pełne egzotyki kraje cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych miejsc na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, wśród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories

Gdzie się wybrać na swoje wymarzone wakacje, co niezwykłego może zaproponować Meksyk i Bali.

Kiedy standardowe miejsca na wakacyjne wyjazdy zaczynają się już nudzić, to może najwyższa pora pomyśleć nad czymś bardziej egzotycznym. Zwłaszcza że w egzotycznych krajach zaplanować sobie można urlop nie zawsze wtedy, kiedy wszyscy. Miejsca położone blisko równika tak naprawdę przez cały czas oferują świetną aurę, upały i piaszczyste plaże, można więc zimą zamiast na narciarskim stoku zrobić sobie tydzień na jednej ze słonecznych wysp.

Read more ›

Categories

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wakacyjnych czyli z jakiego powodu warto wybrać się do Dubaju

Kraje pełne egzotyki od dawna kuszą turystów, w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Azja oraz Afryka. Niezwykle modny stał się także Dubaj, jedno z miast położonych na terenie Półwyspu Arabskiego. Rejon ten od dawna znany jest z ogromnych zasobów ropy naftowej, która dała duże bogactwo mieszkającym tam ludziom.

Read more ›

Categories
Tags

Dziś na wakacje można wyjechać w najodleglejsze zakątki świata, a z biurem podróży bywa to łatwe oraz komfortowe

Już nie trzeba ograniczać się do banalnych wczasów nad morzem, kiedy w biurach turystycznych oczekuje tak wiele wspaniałych wycieczek oraz wypraw. Obecnie można jechać dokądkolwiek się zechce, należy jedynie zebrać na to środki.
Zupełnie inna kultura oczekuje na ciebie

Read more ›

Categories