Categories

Archive

Gdzie się wybrać na swoje wymarzone wakacje, co niezwykłego może zaproponować Meksyk i Bali.

Kiedy standardowe miejsca na wakacyjne wyjazdy zaczynają się już nudzić, to może najwyższa pora pomyśleć nad czymś bardziej egzotycznym. Zwłaszcza że w egzotycznych krajach zaplanować sobie można urlop nie zawsze wtedy, kiedy wszyscy. Miejsca położone blisko równika tak naprawdę przez cały czas oferują świetną aurę, upały i piaszczyste plaże, można więc zimą zamiast na narciarskim stoku zrobić sobie tydzień na jednej ze słonecznych wysp.

Read more ›

Categories

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wakacyjnych czyli z jakiego powodu warto wybrać się do Dubaju

Kraje pełne egzotyki od dawna kuszą turystów, w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Azja oraz Afryka. Niezwykle modny stał się także Dubaj, jedno z miast położonych na terenie Półwyspu Arabskiego. Rejon ten od dawna znany jest z ogromnych zasobów ropy naftowej, która dała duże bogactwo mieszkającym tam ludziom.

Read more ›

Categories
Tags

Dziś na wakacje można wyjechać w najodleglejsze zakątki świata, a z biurem podróży bywa to łatwe oraz komfortowe

Już nie trzeba ograniczać się do banalnych wczasów nad morzem, kiedy w biurach turystycznych oczekuje tak wiele wspaniałych wycieczek oraz wypraw. Obecnie można jechać dokądkolwiek się zechce, należy jedynie zebrać na to środki.
Zupełnie inna kultura oczekuje na ciebie

Read more ›

Categories

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Malejące ceny połączeń lotniczych powodują, że dalsze, pełne egzotyki państwa cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych kierunków na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, pośród jakich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories