Categories

Archive

Gdzie się wybrać na swoje wymarzone wakacje, co niezwykłego może zaproponować Meksyk i Bali.

Kiedy standardowe miejsca na wyjazdy wakacyjne zaczynają się już nudzić, to może najwyższy czas zastanowić się nad jakąś egzotyką. Zwłaszcza że w dalekich krajach można zaplanować sobie wypoczynek nie zawsze wtedy, gdy wszyscy. Kraje leżące blisko równika tak naprawdę przez cały czas mogą zaoferować doskonałą pogodę, upały i przepiękne plaże, można więc w zimie zamiast na nartach zrobić sobie dwa tygodnie na jednej ze słonecznych wysp.

Read more ›

Categories

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wakacyjnych czyli z jakiego powodu warto wybrać się do Dubaju

Kraje pełne egzotyki od wielu lat bardzo kuszą turystów, w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Afryka czy Azja. Bardzo modny zaczyna też być Dubaj, jedno z miast położonych na terenie Półwyspu Arabskiego. Ten właśnie rejon od dawna znany jest z ogromnych pokładów ropy naftowej, która dała duże bogactwo jego mieszkańcom.

Read more ›

Categories
Tags

Dziś na wakacje można wyjechać w najodleglejsze zakątki świata, a z biurem podróży bywa to łatwe oraz komfortowe

Już nie trzeba ograniczać się do banalnych wczasów nad morzem, kiedy w biurach turystycznych oczekuje tak wiele wspaniałych wycieczek oraz wypraw. Obecnie można jechać dokądkolwiek się zechce, należy jedynie zebrać na to środki.
Zupełnie inna kultura oczekuje na ciebie

Read more ›

Categories

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Malejące ceny połączeń lotniczych powodują, że dalsze, pełne egzotyki państwa cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych kierunków na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, pośród jakich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories