Categories

Archive

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Malejące ceny połączeń lotniczych powodują, że dalsze, pełne egzotyki państwa cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych kierunków na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, pośród jakich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories

Gdzie się wybrać na swoje wymarzone wakacje, co niezwykłego może zaproponować Meksyk i Bali.

Kiedy standardowe lokalizacje na wakacyjne wyjazdy będą się już nudziły, to może najwyższa pora pomyśleć nad jakąś egzotyką. Szczególnie że w dalekich krajach zaplanować sobie można wypoczynek niekoniecznie wtedy, kiedy wszyscy. Miejsca leżące w pobliżu równika w zasadzie przez cały czas mogą zaoferować doskonałą aurę, upały i piaszczyste plaże, tak więc można w zimie zamiast na narciarskim stoku zrobić sobie dwa tygodnie na jakiejś słonecznej wyspie.

Read more ›

Categories

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wakacyjnych czyli z jakiego powodu warto wybrać się do Dubaju

Egzotyczne kraje od dawna kuszą urlopowiczów, w ostatnich latach coraz większą popularnością zaczęła się cieszyć Azja oraz Afryka. Niezwykle modny stał się także Dubaj, jedno z większych miast położonych na Półwyspie Arabskim. Ten właśnie rejon od dawna znany jest z bardzo dużych zasobów ropy naftowej, która dała duże bogactwo mieszkającym tam ludziom.

Read more ›

Categories
Tags

Egzotyczne podróże, czyli wielka przygoda życia

Do wakacji już tylko kilka miesięcy. Na pewno należy więc już w najbliższym czasie pomyśleć nad tym, gdzie chcielibyśmy je spędzić. Znaczna część ludzi decyduje się na urlop w kraju. Jest to mimo wszystko opcja tania. Są mimo wszystko i tacy, którzy kochają egzotyczne wyprawy i każdy odpoczynek starają się spędzić w miejscu o odmiennym klimacie, kulturze i mentalności ludzi. Egzotyczne wyprawy to z pewnością spora przygoda życia. Gdzie można się wybrać?

Read more ›

Categories