Categories

Archive

Bałtyckie pomorze – najcudowniejszym miejscem na wakacje

Na tą chwilę posiadamy nieskończoną liczbę miejsc urlopowych. Możemy udać się do Australii przebywać z kangurami – loty długodystansowe są bowiem coraz mniej kosztowne. Jeżeli chcemy zwiedzać ciekawe budowle, obierzmy jedną ze wspaniałych, europejskich stolic na nasz wyjazd. Może pociąga nas pobyt na łonie natury? Mazury czekają na podróżników spragnionych ekstremalnych wrażeń. Jeżeli jednak pragniesz przyjemnie spędzić urlop nad wodą, udaj się do majestatycznej krainy położonej nad Bałtykiem – domki letniskowe Rewal zapraszają.

Read more ›

Categories

Na jaki namiot się szarpnąć

Spanie pod gołym niebem nie jest miłe, zwłaszcza gdy aura, bądź fruwające insekty nie dadzą nam przyjemnie usnąć. Na eskapadach na łonie przyrody najlepiej sprawdzają się namioty. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, deszczem, bądź palącym słońcem i wiatrem, a także zapewnienie możliwe wygodnego snu.

Read more ›

Categories

Niezbędnik każdego piechura – w którym miejscu najlepiej robić zakupy?

Większość z nas ma odmienny sposób na spędzanie wolnego czasu. Dużo osób wybiera oglądanie meczów czy przeglądanie internetu. Inni chodzą na uroczystości towarzyskie i do teatru. Jeszcze inni wolą sporty, uczęszczają na siłownie czy biegają. Jest tez całkiem spora grupa osób, które każdą swoją wolną chwilę spędzają w drodze. Zakładają plecak na plecy, łapią autostop i wybierają się na spotkanie z przyrodą.

Read more ›

Categories

Lotnisko we Wrocławiu – jak się tam dostać i w pobliżu zostawić auto?

Wielu z nas, Wrocławian, nierzadko w przeciągu roku korzysta z podróży lotniczych. Wybieramy się na wakacje, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Za sprawą tanim firmom lotniczym jest to bardzo opłacalna i komfortowa alternatywa wycieczki. Mimo, że przelot w obrębie Starego Kontynentu trwa zaledwie kilka godzin, trzeba jeszcze do czasu podróży doliczyć transport na lotnisko – a z tym bywa różnie, gdyż nierzadko miejsca te ulokowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma całkiem dogodny dojazd.

Read more ›

Categories