Categories

Archive

Lotnisko we Wrocławiu – jak się tam dostać i w pobliżu zostawić auto?

Wielu z nas, Wrocławian, nierzadko w przeciągu roku korzysta z podróży lotniczych. Wybieramy się na wakacje, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Za sprawą tanim firmom lotniczym jest to bardzo opłacalna i komfortowa alternatywa wycieczki. Mimo, że przelot w obrębie Starego Kontynentu trwa zaledwie kilka godzin, trzeba jeszcze do czasu podróży doliczyć transport na lotnisko – a z tym bywa różnie, gdyż nierzadko miejsca te ulokowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma całkiem dogodny dojazd.

Read more ›

Categories

Bałtyckie pomorze – najcudowniejszym miejscem na wakacje

Na tą chwilę istnieje nieskończoną ilość opcji urlopowych. Możemy pojechać na antypody obcować z kangurami – loty międzykontynentalne są bowiem znacznie tańsze. Jeśli chcemy zwiedzać interesujące budowle, wybierzmy jedną ze wspaniałych, europejskich stolic na nasz wyjazd. Może interesuje nas pobyt na łonie natury? Bieszczady czekają na podróżników spragnionych ekstremalnych wrażeń. Jeśli jednak pragniesz miło spędzić urlop nad morzem, udaj się do majestatycznej krainy usytuowanej nad Bałtykiem – domki letniskowe Rewal zapraszają.

Read more ›

Categories

Na jaki namiot się szarpnąć

Sypianie pod gołym niebem nie jest do końca przyjemne, szczególnie gdy pogoda, albo fruwające insekty nie dadzą nam spokojnie zasnąć. Na ekskursjach na łonie natury dobrze sprawdzają się namioty. Ich głównym zadaniem jest osłona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, deszczem, lub palącym słońcem a także wiatrem, a także zapewnienie możliwe wygodnego snu.

Read more ›

Categories

Niezbędnik każdego piechura – w którym miejscu najlepiej robić zakupy?

Większość z nas ma inny sposób na spędzanie swojego czasu. Wiele osób wybiera oglądanie meczów czy przeglądanie internetu. Inni chodzą na uroczystości towarzyskie i do kina. Jeszcze inni wolą sporty, chodzą na siłownie czy biegają. Jest tez całkiem duża grupa osób, które każdą swoją wolną chwilę spędzają w drodze. Zarzucają bagaż na plecy, łapią okazję i ruszają na spotkanie z przygodą.

Read more ›

Categories