Categories

Archive

Domki do wynajęcia na weekendowe wycieczki nad morze

Wiele osób decyduje się obecnie na wypady na weekend w przeróżne miejsca, żeby między innymi na kilka dni zmieniać otoczenie. Nade wszystko decydują się na to osoby młodsze, które pracują sporo w ciągu tygodnia, a niekoniecznie mają możliwość sobie pozwolić na dłuższe wczasy ze względu na specyfikę własnej profesji. Zwykle turyści wyjeżdżają gdzieś bliżej miejsca zamieszkania, natomiast może zdarzyć się też, że wolą wyjechać w dalsze rejony.

Read more ›

Categories

Kwatery nadmorskie, jakie opłaca się zarezerwować przed Świętami Wielkanocnymi

Zbliżające się Święta Wielkanocne znacznie bardziej zachęcają do tego, żeby wyjechać gdziekolwiek i kilka dni spędzać w innych aniżeli dotychczasowo okolicznościach. A rzeczywiście, jest wiele ludzi korzystających z tej opcji. Te osoby między innymi ochoczo jeżdżą w góry albo nad morze. Tymczasem, tendencja wygląda tak, że o ile Boże Narodzenie większość turystów spędzi w górach, tak kwatery nadmorskie warto rezerwować przed Świętami Wielkanocnymi.

Read more ›

Jakiego rodzaju rozrywki i atrakcje może zaoferować swoim gościom Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z największych a równocześnie bardzo popularnych miejscowości nad Morze Bałtyckie jest Szczecin. Leży on w północno zachodnim krańcu naszego kraju, nad ujściem Odry do morza. Jego lokalizacja sprawiła, że stał się bardzo ważnym punktem na mapie handlowej tego regionu Europy, przed wiekami przebiegały przez niego liczne kupieckie szlaki.

Read more ›

Categories

Sposób na wakacyjną nudę

Za niecały miesiąc rozpocznie się sezon urlopów. Należałoby zatem przemyśleć dokąd się wybierzemy, czy to będzie wypad na plażę nad morze Bałtyckie bądź w jakimś cudzoziemskim kurorcie? Oczywiście nie ma nic złego w wylegiwaniu się na plaży, lecz tych z nas którym czy znudziło się odpoczywanie na plaży, bądź po prostu nie leży to w ich naturze sugerujemy coś nowego a zarazem ekscytującego.

Read more ›

Categories