Categories

Archive

Baza noclegowa w lubianych polskich miastach

W Polsce jest dużo miast, uznawanych za szczególnie atrakcyjne pod względem turystycznym. Popularność ta wynika z rozmaitych czynników. Są to na przykład różnego rodzaju zabytki architektury, których uroki przyciągają przyjezdnych. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak na przykład obecność wód leczniczych. W takiej sytuacji turyści odwiedzający dane miasto wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.

Read more ›

Categories

Jakiego rodzaju rozrywki i atrakcje może zaoferować swoim gościom Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z największych a zarazem bardzo popularnych miejscowości nad Morze Bałtyckie jest Szczecin. Leży on w północno zachodnim krańcu Polski, przy ujściu Odry do morza. Jego położenie sprawiło, że stał się bardzo istotnym punktem na mapie handlowej tego regionu Europy, przed wiekami przebiegały przez niego liczne szlaki kupieckie.

Read more ›

Categories

Wiosna nad Bałtykiem

Wiosna w tym roku jest znacznie opóźniona, jednak nie oznacza to od razu, że lato okaze się pochmurne. Fachowcy utrzymują, że letnia porą będziemy cieszyć się słonecznymi dniami. Z tego właśnie powodu warto w te lato wybrać się nad Baltyk. Jak na pewno wiecie, w tym obszarze państwa znajduje się sporo kurortów. W tym wpisie proponujemy Kołobrzeg. Pensjonaty tam są najczęściej schludne, a ceny są przyjazne dla gości. Ta nadmorska miejscowość to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy nienawidzą tłocznych kurortów, takich jak na przykład Niechorze. Kołobrzeg to miejsce z długą historią, z tego powodu milo spędzą tam urlop osoby, które interesują się dawnymi dziejami i zabytkami.

Read more ›

Categories