Categories

Archive

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Read more ›

Najdogodniejsze warunki na wczasy nad Morzem Bałtyckim

Pragnąc wybrać dzisiaj na szczególnie korzystne pod względem ceny noclegi Kołobrzeg wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów i proponuje w pełni dopasowaną do kryteriów, stawianych dziś przez zainteresowanych bazę propozycji do wyboru. Wczasy nad morzem w naszym kraju to najczęściej wybierane przez naszych rodaków miejsce do spędzenia urlopu. Zapewniony wypoczynek i znakomita baza gastronomiczna i rozrywkowa to luksus, na który możesz pozwolić sobie dzisiaj i Ty!

Read more ›

Categories

W jaki sposób rozplanować idealne wakacje w 2016 roku z dziećmi lub w pojedynkę?

Marzec to w wielu korporacjach miesiąc, w jakim powinno się zgłosić deklarowane dni wypoczynku. Nie jest to jednakże łatwe. Trudno albowiem prognozować działanie zmiennych, które mają niewątpliwy wpływ na udany urlop. Zazwyczaj sugerowany czas na wypoczynek to okres letni.

Read more ›

Categories

Wygrzewaj się na plaży w majowym słońcu

Planowanie urlopu to naprawdę przyjemne zajęcie. Oczywiście, jeżeli urlop obmyśla się na sporo dni przed terminem. Szukanie miejsca na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to kiepski pomysł, który da tylko dużo stresu. Z tej przyczyny zastanów się nad majówką już teraz. My polecamy interesującą opcję: majówka nad morzem.

Read more ›

Categories