Bangkok, Dubaj – na co się zdecydować?

Gdy zima zaczyna zbliżać się dużymi krokami, porzucamy wspaniałą, starą Europę i chętnie wypuszczamy się dalej. Dokąd? Drogi są dwie – albo tam, gdzie zakładaliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, ale akurat była promocja. Tak zdecydowana część Polaków zaczyna swoje pierwsze wyprawy.

zobacz więcej

Autor: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Tym, którzy stale śnią o poznaniu dalekich zakątków, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. Cena wycieczek przeważnie odgrywa dużą rolę, ale jest szczególnie ważną kwestią właśnie gdy dotyczy egzotycznych podróży. Takim dalekim krajem z całą pewnością jest Tajlandia. Państwo, które nigdy nie zostało podbite, czaruje pięknem świątyń i królewskich rezydencji.

Lecz Tajlandii nie sposób się oprzeć z wielu powodów. Przy tajskiej kuchni każda inna wydaje się banalna – takiej mieszanki smaków i zapachów nie odkryjemy raczej w żadnym miejscu na świecie, a już z zdecydowanie nie w tych cenach. Ponieważ Tajlandia to tani kraj, co jest jego ogromną wartością. W jej centrum czekają na podróżnych zagubione wśród ryżowych pól dawne królestwa. Południe kusi setkami kilometrów niebiańskich plaż, rajskimi wyspami i rozrywką na każdym poziomie. Górzysta Północ zaprasza na trekkingi, spływy tratwami, wycieczki na słoniach i spotkania z niezwykle interesującymi mniejszościami etnicznymi, które cały czas żyją tu zgodnie z wielowiekową tradycją.
Jeżeli więc marzy się nam, by odwiedzić Tajlandię, warto wystukać w wyszukiwarce poszukiwany temat: Bangkok last minute, a na pewno ukaże się nam wiele interesujących ofert.

A może chcemy poczuć się jak szejk i zobaczyć Dubaj – jedno z najbardziej fantastycznych miast świata? Dubaj last minute to kraina luksusu i miasto przyszłości.

Szukasz uzupełniających materiałów na opisywany tutaj temat? To żaden problem, po prostu wejdź dalej koszulki z własnym nadrukiem tanio a zobaczysz, że to było niezwykle łatwe.

Już jakiś czas temu przykuł uwagę świata dzięki wymyślny projektom i ciekawym projektom budowlanym. Kilkusetmetrowe budowle i tzw „palmowe” wyspy zrobią na nas wielkie wrażenie.

Zaciekawił Cię powyższy komentarz z www (https://www.osadanaochodzitej.pl/cennik.html)? Jeśli go nie popierasz, to zapraszamy do sprzeciwu. Każda debata będzie pozytywna.

Na Bliski Wschód również warto wybrać się „po sezonie”. Umożliwia to podróżowanie wszystkim osobom, którzy ze względów finansowych nie mogą się zdecydować na egzotyczne wojaże – najnowsze oferty na Dubaj last minute.

Comments are closed.