Categories

Archive

Wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Lazurowe morze, szerokie plaże z miękkim, białym piachem, obłędnie zielone krzewy i drzewa oraz 100-procentowa wolność – tak ogólnie opisać można cenioną przez turystów ze wszystkich zakątków świata wyspę na Morzu Karaibskim. Każdy ma jakieś marzenia podróżnicze, a Jamajka z pewnością nierzadko jest celem upragnionej podróży

Read more ›

Categories

Tatry – sprawdzony patent na niezapomniane wakacje

Nie uważasz, że polskie Tatry są nieco przereklamowane? Zatem myślimy podobnie – nieustannie kocham Tatry – nasze, choć słowackie także są fajne. I choć włoskie Alpy pewnie są nieco bardziej magiczne, to tak czy siak chętnie odwiedzam Tatry. Jednak nie preferuję wyłącznie spacerów po górach. Lubię również baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało w Polsce dużo basenów termalnych. Zapewne dlatego, że Unia chętnie daje dotacje… To raczej dobrze.

Read more ›

Categories

Wakacje dla zdrowia

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i codziennymi sprawami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i żyjemy pod wielką presją. W czasie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego domu, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Kiedy kładziemy się w końcu do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znowu rano budzimy się zmęczeni.

Read more ›

Categories

Baseny w górach

Coraz więcej osób, chcących zasmakować nowych atrakcji, wyszukuje specyficzne sposoby wypoczynku. Wspaniałą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Fenomenalny odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez żadnego sąsiedztwa wody. Nawet w górach trzeba czasem odpocząć od długich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories

Upragniony odpoczynek w parku wodnym

Taplanie się w wodzie najczęściej kojarzy się wszystkim z wakacjami – w części roku, kiedy temperatury są najwyższe. Jednakże nadejście zimnych miesięcy (można powiedzieć, że w Polsce zima trwa pół roku) nie oznacza, że zabawy w wodzie są niewykonalne. W naszym kraju rozmaite parki basenowe rosną jak na drożdżach.

Read more ›

Categories