Categories

Archive

Wakacje dla wielbicieli wypoczywania nad morzem

Po przewlekłej i wyczerpującej zimie z utęsknieniem wypatrujemy okresu wakacyjnego. Marzą o nich zarówno dzieciaki, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy pracują w przepełnionych biurach. Co raz przyjemniejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia rozmarzamy o wakacjach. W tajemnicy przed szefostwem, przeglądamy katalogi biur podróży i projektujemy jedyny w swoim rodzaju urlop.

Read more ›

Categories

Baseny w górach

Coraz więcej ludzi, pragnących zasmakować rzadkich atrakcji, wybiera nietypowe sposoby wakacji. Wspaniałą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Doskonały odpoczynek ciężko w końcu wyobrazić sobie bez żadnego sąsiedztwa wody. Nawet w górach trzeba w większości wypadków odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories

Wakacje dla zdrowia

Na pewno każdy z nas jest już znużony nieustannym pośpiechem i codziennymi obowiązkami. Współczesny świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W dobie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego mieszkania, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znów na drugi dzień jesteśmy niewyspani.

Read more ›

Categories

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Jeśli myślisz o wycieczce w góry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inną miejscowość niż popularne Zakopane. Małopolska kryje w sobie wiele ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży tylko dwadzieścia km od Zakopanego. Jest to spokojna i malutka wioska turystyczna, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla turystów.

Read more ›

Categories