Categories

Archive

Gdzie spędzić letni urlop? Nasze morze to idealny wybór

Planując wypoczynek nad Morzem Bałtyckim, trzeba podjąć decyzję, w której z malowniczych nadmorskich miejscowości chcielibyśmy spędzić wczasy. A wybór jest rzeczywiście bardzo duży. Każdy z nas pragnie, by w okresie lata wyrwać się chociaż na chwilę z codziennego wiru i odpocząć nad brzegiem morza.

Read more ›

Bardzo znane i często odwiedzane Hotele w Poznaniu.

Poznań jedno z najliczniej odwiedzanych zachodnich miast kraju. Swoją historią dociera czasów Piastów. Dlatego nie powinno się dziwić, iż znaczne tłumy turystów nie tylko obcokrajowców jak i również z samej Polski licznie je odwiedzają. Rok rocznie Poznań odwiedza kilkaset tysięcy podróżnych w czasie samych targów Polagra. To jedno z większych spotkań producentów maszyn rolniczych na świecie a także chyba przeogromny tego typu event w Polsce.

Read more ›

Categories

Bieszczady dzikie i niedostępne czyli co ciekawego może zaoferować turystom ten wspaniały zakątek kraju.

Jednym z najbardziej niedostępnych po dziś dzień rejonów naszego kraju są Bieszczady. Dziewicze, niedostępne od lat kuszą wielbicieli aktywnego odpoczynku i pięknej przyrody. Obecnie Bieszczady się zmieniają, popularne miejscowości wypoczynkowe są coraz chętniej odwiedzane przez dużą ilość turystów, a na bieszczadzkich szlakach tworzą się niekiedy kolejki.

Read more ›

Categories

Duża oferta noclegów w miejscowości Stegna

Stegna to niesłychanie atrakcyjna miejscowość, jaka mieści się nad Zatoką Gdańską. Jej fascynująca lokalizacja i bliska odległość do morza sprawia, że miejsce to jest entuzjastycznie odwiedzane poprzez wielu turystów. Znajdują się tam ładne piaszczyste plaże oraz kąpieliska morskie, a także przystanie nadmorskie dla rybaków. Stegna to miejscowość, w jakiej odnajdziemy także wiele ciekawych, intrygujących zabytków, jakie powinno się zobaczyć w trakcie pobytu. Jest to też miejsce, w którym nie brak sporych, różnorodnych atrakcji turystycznych, takich jak przykładowo festiwale muzyczne bądź kabaretowe.

Read more ›

Categories