Categories

Archive

Odpoczynek we Wrocławiu – dlaczego warto tam wyjechać?

Wrocław to niewątpliwie jedno z mocniej ciekawych turystycznie sporych ośrodków miejskich. Liczba zabytków w tym mieście jest rzeczywiście imponująca, a fakt, iż Wrocław uległ stosunkowo najmniejszym zniszczeniom podczas II Wojny Światowej sprawił, że dzisiaj będzie to autentyczna perełka ze względów architektonicznych i historycznych.

Read more ›

Categories

Miejsca, które warto oglądnąć w Brzezinie

Polska niewątpliwie jest krajem oferującym bardzo wiele naprawdę ciekawych rzeczy absolutnie każdemu turyście, który się do niej wybierze. Możemy u nas znaleźć naprawdę wiele interesujących miejsc czy też atrakcji które są w stanie zaciekawić dosłownie każdego, zarówno miłośników historii jak i osoby które chcą po prostu dobrze się bawić.

Read more ›

Categories

Które noclegi w Pieninach wybrać i co zabrać w góry, by czuć się wygodnie?

Gdzie wybrać się na narty? I co ze sobą zabrać? Te i inne pytania stawiają sobie wszyscy amatorzy śnieżnych wypraw. Norm jest kilka, a regionów do wyboru jest całkiem sporo. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Zieleniec, Szczyrk, Pieniny to tylko niektóre z najbardziej fascynujących okolic gdzie przyjemnie można spędzić ferie zimowe.Kolejne najczęściej odwiedzane i oblegane przez turystów miejsca to Szklarska Poręba, Wisła czy też Kasprowy Wierch. Można tam nie tylko korzystać z struktury narciarskiej, ale także podziwiać urokliwe rejony i widoki. Dlatego też regiony te co roku cieszą się sporą liczbą turystów.

Read more ›

Categories