Categories

Archive

Które noclegi w Pieninach wybrać i co zabrać w góry, by czuć się wygodnie?

Gdzie wybrać się na narty? I co ze sobą zapakować? Te i inne pytania stawiają sobie wszyscy miłośnicy śnieżnych podbojów. Norm jest kilka, a miejsc do odwiedzenia mamy całkiem wiele. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Zieleniec, Szczyrk, Pieniny to tylko niektóre z topowych rejonów gdzie przyjemnie można spędzić weekend zimowy.Inne najczęściej odwiedzane i oblegane przez miłośników zimowych atrakcji miejsca to Szklarska Poręba, Wisła czy też Kasprowy Wierch. Można tam nie tylko korzystać z infrastruktury narciarskiej, ale także podziwiać ciekawe rejony i widoki. Nie dziwi więc, że okolice te co roku cieszą się dużą liczbą turystów.

Read more ›

Categories

Odpoczynek we Wrocławiu – dlaczego warto tam wyjechać?

Wrocław to niewątpliwie jedno z bardziej ciekawych turystycznie sporych ośrodków miejskich. Liczba zabytków w tym mieście jest rzeczywiście imponująca, a to, że Wrocław uległ stosunkowo najmniejszym zniszczeniom podczas II Wojny Światowej sprawił, iż dzisiaj będzie to prawdziwa perełka ze względów architektonicznych i historycznych.

Read more ›

Categories

Miejsca, które warto oglądnąć w Brzezinie

Polska na pewno jest krajem oferującym sporo atrakcyjnych rzeczy praktycznie każdemu turyście, który chce tu spędzić swój wolny czas. Możemy u nas znaleźć naprawdę wiele wartych uwagi miast oraz atrakcji które są w stanie zaciekawić właściwie każdego, zarówno zwolenników historii jak i osoby które szukają po prostu dobrej zabawy.

Read more ›

Categories