Categories

Archive

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy góry?

Wypoczynek to niemalże nasz obywatelski obowiązek. Szczególnie taki poza miejscem zamieszkania. Przecież trzeba wspierać finansowo polski przemysł turystyczny! Oczywiście to dużą przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam wypoczywać, ale z pewnością nikt kto chce żyć w zdrowiu oraz jak najdłużej, nie może odmówić sobie często odpoczynku. To zapewne oczywiste?

Read more ›

Categories

Podróżujemy coraz więcej, szczególnie przez biura podróży. Jak przekonać się czy nasze biuro nie ma kłopotów finansowych?

Coraz więcej Polaków podróżuje za granicę. Z tego powodu korzystamy ochoczo z propozycji biur podróży. Szukamy jak najbardziej tanich wycieczek i niekiedy liczymy na super okazję. Tymczasem, jak pokazało ostatnich kilka lat, te czasem rewelacyjne promocje pogrzebały niejedną firmę. Aktualnie pozostało kilka najważniejszych firm, którym bardziej jesteśmy w stanie ufać. Co jednakże należy wiedzieć o biurach podróży, jak sprawdzić czy wybrane przez nas biuro jest godne zaufania?

Read more ›

Categories

Spełnij swoje marzenia i wybierz się na wakacje życia

Lato to idealny czas, aby zrealizować dawno zaplanowane wycieczki. Zanim jeszcze sezon wakacyjny rozkwitnie, mamy chwalę, aby zastanowić się, który kraj chcemy zwiedzić? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz konkurują ze sobą, co do bardziej atrakcyjnych propozycji. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się ulotek, zachęcających by odwiedzić dane miejsce.

Read more ›

Categories

Może mały wypoczynek nad jeziorem?

To koszmarne, gdy w czasie letniego weekendu, np. w połowie sierpnia, zamiast wypoczywać w miłym miejscu, na swoje nieszczęście zarabiamy na chleb bądź najzwyczajniej kisimy się w domu. A może by tak najzwyczajniej w świecie wyskoczyć na Mazury? Trzeba się pośpieszyć, ponieważ rośnie moda na Krainę Tysiąca Jezior, także wśród zagranicznych turystów, zatem bardzo prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż nadal śliczne, raczej nie będą tak dziewicze, nieodkryte.

Read more ›

Categories