Categories

Archive

Parę niebanalnych pomysłów na wakacyjne dni, czyli w jakie zakątki kraju wysłać dzieci, żeby przeżyły fantastyczną przygodę

Z racji tego, że nadchodzą wakacje matki i ojcowie myślą coraz intensywniej o tym, gdzie wysłać swoją pociechę. Te najmłodsze dzieci dzionki wolne od nauki spędzają najczęściej na półkoloniach w rodzinnej miejscowości albo wyjeżdżają w góry.

Read more ›

Categories

Wyjątkowe wakacje: dokąd się wybrać, żeby spędzić urlop inny, niż wszystkie?

Nieciekawe wybrzeże, nie zawsze czyste morze i tłumy wczasowiczów – tak najczęściej wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeśli znudziły Ci się popularne kierunki, obierane każdego roku przez rzesze urlopowiczów i poszukujesz czegoś innego, warto zaplanować wczasy w mniej obleganych lokalizacjach.

Read more ›

Categories

W jaki sposób dojechać do słonecznej Holandii?

Nikt nie ma wątpliwości, że Holandia są krajem bardzo atrakcyjnym turystycznie. Co roku odwiedzają go tysiące podróżnych z naszego kraju. Ale w Holandii nie brakuje naszych rodaków, którzy wyjeżdżają do tego kraju do pracy. Praca w Holandii jest dla sporej grupy osób szansą na znalezieni godnego zarobku. Polacy zatrudnieni są w Holandii w wielu rozmaitych branżach. Wiele Polek przyjeżdża do Holandii do pracy w charakterze opieki do starszych ludzi.

Read more ›

Categories
Bez kategorii

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest państwem, który swym nietuzinkowym pięknem urzeka wielu globtroterów z każdego punktu świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się w głównej mierze z pracą sezonową. W obu przypadkach jednakże bardzo ważną informacją jest to, jak się do tego kraju dostać. Na nasze szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym problemem.

Read more ›

Categories