Categories

Archive

Transport międzynarodowy ludzi. Same ciekawostki

Na pewno dużo osób już powróciło z urlopu. Rodziny z dziećmi są zmuszone wyjeżdżać na wczasy w sezonie letnim, gdyż już na początku września dzieciaki powracają do nauki. Tymczasem, wyjazd właśnie w tym miesiącu to świetna sprawa. Przede wszystkim, na lubianych szlakach turystycznych nie napotkamy się już na tłumy. Poza tym, możemy mieć nadzieję na niższe ceny, niż w sezonie. Urok wrześniowych wypraw doceniająstudenci, którzy zazwyczaj właśnie w tym miesiącu jeżdżą na upragniony odpoczynek. Wrzesień obfituje w wyjątkowo piękne dni, kiedy wokoło czujemy już zmierzającą do nas ogromnymi krokami jesień, ale słoneczko cały czas przyjemnie grzeje.

Read more ›

Categories

Parę niebanalnych pomysłów na wakacyjne dni, czyli w jakie zakątki kraju wysłać dzieci, żeby przeżyły fantastyczną przygodę

Z racji tego, że zbliżają się wakacyjne dni matki i ojcowie myślą coraz mocniej o tym, w jakie miejsce wysłać swoją pociechę. Te młodsze dzieci dzionki wolne od nauki spędzają zazwyczaj na koloniach w rodzinnym mieście albo wyjeżdżają na Mazury.

Read more ›

Categories

Wyjątkowe wakacje: dokąd się wybrać, żeby spędzić urlop inny, niż wszystkie?

Nieciekawe wybrzeże, nie zawsze czyste morze i mnóstwo urlopowiczów – tak zazwyczaj wyglądają wakacje, zarówno te zagraniczne, jak i krajowe. Jeśli opatrzyły Ci się modne kierunki, obierane w każdym roku przez setki tysięcy wczasowiczów i potrzebujesz czegoś innego, warto zaplanować wczasy w mniej obleganych lokalizacjach.

Read more ›

Categories

W jaki sposób dojechać do słonecznej Holandii?

Większość z nas nie ma wątpliwości, że Holandia jest państwem niezwykle atrakcyjnym turystycznie. Corocznie odwiedzają go tysiące podróżnych z naszego kraju. Mimo to w Holandii nie brakuje Polaków, którzy wyjeżdżają do tego kraju do zatrudnienia. Praca w Holandii jest dla wielu osób szansą na znalezieni zatrudnienia. Nasi rodacy zatrudnieni są w Holandii w wielu rozmaitych branżach. Wiele kobiet z Polski wyjeżdża do Holandii do pracy w charakterze opiekunek starszych ludzi.

Read more ›

Categories
Bez kategorii

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest krajem, który swoim nietuzinkowym pięknem urzeka gro globtroterów z każdego zakątka świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się w szczególności z pracą wakacyjną. W obu przypadkach jednakże niezmiernie ważną informacją jest to, jak się do tego kraju dostać. Na całe szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym wielkim kłopotem.

Read more ›

Categories