Categories

Archive

Samolotem wszędzie najszybciej

W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich linii lotniczych nie jest zwyczajowo rzeczą prostą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Czy bezpieczniej wybierać tanie oraz niepewne linie lotnicze czy takie sprawdzone, jak przykładowo LOT i znane od wielu lat? Najsensowniej podczas takiego niełatwego wyboru kierować się rozsądkiem lub osądami wyłącznie cenionych i doświadczonych specjalistów.

Read more ›

Categories

Bezstresowe latanie po świecie

Marsz techniki jest niezwykły. Przez całe tysiąclecia człowiek pragnął pofrunąć jak ptak. Świadectwa tego marzenia są w słynnym micie o skrzydłach Ikara. Głównym marzeniem genialnego wynalazcy z Włoch, Leonarda da Vinci, było zaprojektowanie maszyny do latania. Jednakże dopiero w XX stuleciu bracia Wright odbyli swój pierwszy lot ich malutkim samolotem. I od tego momentu postęp zaczął toczyć się zaskakująco błyskawicznie.

Read more ›

Categories

Tanie loty bramką do zwiedzania globu

Sporo osób marzy o dalekich podróżach. Niekiedy bardzo trudno je spełnić. Przyczyną może być brak czasu, zapracowanie lub brak funduszy. Przez ten ostatni powód, człowiek po wielu latach może stwierdzić jak wiele okazji do podróży utracił. By tak się nie stało, swoje marzenia powinno się spełniać od razu, jeśli to tylko możliwe!

Read more ›

Categories

Dlaczego podróże samolotem stały się tak powszechne?

Powoli wchodzimy w ostatni etap okresu letniego. Jeszcze trochę i uczniowie wrócą do książek i szarej codzienności. Jeżeli jednak ktoś nie zaliczył jeszcze wakacyjnego wyjazdu, to najwyższa pora, aby nadrobić te zaległości.Na wykupienie turnusu w agencji turystycznej może być już za późno. Poza tym, nie czarujmy się, statystycznego rodzimego nastolatka albo studenta nie stać na „dorosłe” wycieczki all inclusive na jakiejś egzotycznej wyspie. Na szczęście, młodzi ludzie mają mnóstwo pomysłów na to, jak zaplanować tanie wczasy, które będą równocześnie niezapomniane.

Read more ›

Categories