Categories

Archive

Bezstresowe latanie po świecie

Postęp techniki jest dziwny. Przez długie stulecia człowiek marzył, by umieć latać jak ptak. Ślady tego marzenia można znaleźć w słynnym micie o skrzydłach Ikara. Głównym marzeniem geniusza z Włoch, Leonarda da Vinci, było zaprojektowanie maszyny do latania. Jednakże dopiero sto lat temu bracia Wright zaliczyli swój pierwszy lot ich płóciennym samolotem. I od tej pory wydarzenia zaczęły toczyć się zaskakująco błyskawicznie.

Read more ›

Categories

Tanie loty bramką do zwiedzania globu

Sporo osób marzy o dalekich podróżach. Czasami bardzo trudno je spełnić. Przyczyną może być brak czasu, zapracowanie lub brak funduszy. Zwłaszcza przez ten ostatni, dopiero po wielu latach można stwierdzić, jak dużo okazji do podróży się straciło. By tak się nie stało, należy realizować swoje marzenia tu i teraz, jeśli to wykonalne!

Read more ›

Categories

Jak podróżować, żeby nie przepłacać za transport?

Egzotyczne części świata są atrakcyjne dla wielu osób, niestety, wysokie koszty wycieczki najczęściej uniemożliwiają realizację podróżniczych marzeń. Lwią część budżetu pochłaniają zwykle koszty przejazdu, warto więc szukać rozwiązań, które zmniejszą wydatki na przelot. Dzięki temu będziemy mogli podróżować częściej i dalej.

Read more ›

Categories