Categories

Archive

Propozycje wakacji

Wakacje zbliżają się naprawdę ogromnymi krokami, czas więc rozpocząć myśleć o nich na poważnie oraz planować swój wyjazd. Warto więc przejrzeć najnowsze ulotki reklamowe na wczasy 2014 i zorientować się w ofertach perfekcyjnych oraz cenionych biur podróży. Czy w tym roku warto udać się do Tunezji, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria?

Read more ›

Categories

Jesień – świetny czas na urlop

Podczas wakacji nie wybrałeś się nigdzie na urlop? Czas to nadrobić! Jesień to świetny okres na dalekie wyprawy, a biura podróży już zacierają ręce. Za szybą szaruga, a w dalekich stronach wciąż jest bardzo ciepło. Fajnie oderwać się chociaż na kilka dni, by odetchnąć gdzieś w Egipcie bądź w Hiszpanii.

Read more ›

Categories

Bułgarskie rejony zapraszają wczasowiczów

Bułgaria to państwo, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez bardzo wielu turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dzisiaj te dobre czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, albowiem zakątek ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać przede wszystkim w okresie letnim. W tym okresie można liczyć na piękną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zapewnić.

Read more ›

Categories

Bułgarskie rejony zapraszają na urlop

Bułgaria to państwo, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać miejscem, które co roku może być odwiedzane przez setki turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, albowiem zakątek ten po latach zastoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się przede wszystkim latem. W tym okresie można liczyć na świetną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zagwarantować.

Read more ›

Categories