Categories

Archive

Bułgarskie rejony zapraszają wczasowiczów

Bułgaria to państwo, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez bardzo wielu turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dzisiaj te dobre czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, albowiem zakątek ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać przede wszystkim w okresie letnim. W tym okresie można liczyć na piękną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zapewnić.

Read more ›

Categories

Propozycje wakacji

Wakacje zbliżają się naprawdę wielkimi krokami, czas więc zacząć myśleć o nich na poważnie a, także zaplanować własny wyjazd. Dobrze więc przeglądać najnowsze ulotki reklamowe na wczasy 2014 jak również orientować się w ofertach znakomitych i wytrawnych biur podróży. Czy w tym roku dobrze udać się do Tunezji, Maroka, a może najodpowiedniejsza opcją będą wczasy Bułgaria?

Read more ›

Categories

Jesień – świetny czas na urlop

W trakcie wakacji nie wybrałeś się nigdzie na odpoczynek? Czas to nadrobić! Jesień to świetny okres na odległe wyprawy, a biura podróży już szykują promocje. Za szybą szaruga, a w dalekich państwach ciągle jest pogodnie. Fajnie udać się choć na moment, by odetchnąć gdzieś w Bułgarii bądź w Hiszpanii.

Read more ›

Categories

Bułgarskie rejony zapraszają na urlop

Bułgaria to państwo, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać miejscem, które co roku może być odwiedzane przez setki turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, albowiem zakątek ten po latach zastoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się przede wszystkim latem. W tym okresie można liczyć na świetną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zagwarantować.

Read more ›

Categories