Categories

Archive

Jesień – świetny czas na urlop

W trakcie lata nie wyruszyłeś nigdzie na odpoczynek? Nic straconego! Jesień to znakomita pora na odległe wyprawy, a biura podróży już przygotowują gorące oferty. Za oknem szaruga, a w śródziemnomorskich krajach dalej jest pogodnie. Dobrze jest udać się choć na moment, by wypocząć gdzieś w Bułgarii lub w Turcji.

Read more ›

Categories

Bułgarskie rejony zapraszają wczasowiczów

Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, ażeby zostać wakacyjnym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez setki turystów z naszego kraju. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach zastoju ekonomicznego znów zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie rejony warto wybrać się szczególnie w okresie letnim. W tym okresie możemy liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.

Read more ›

Categories

Bułgarskie rejony zapraszają na urlop

Bułgaria to państwo, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać miejscem, które co roku może być odwiedzane przez setki turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, albowiem zakątek ten po latach zastoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się przede wszystkim latem. W tym okresie można liczyć na świetną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zagwarantować.

Read more ›

Categories

Propozycje wakacji

Wakacje zbliżają się naprawdę ogromnymi krokami, czas więc rozpocząć myśleć o nich na poważnie oraz planować swój wyjazd. Dobrze więc przeglądać nowe broszury reklamowe na wczasy 2014 i orientować się w ofertach perfekcyjnych oraz cenionych biur podróży. Czy w tym roku dobrze udać się do Egiptu, Maroka, a może najodpowiedniejsza opcją będą wczasy Bułgaria?

Read more ›

Categories