Categories

Archive

Bułgarskie rejony zapraszają wczasowiczów

Bułgaria to państwo, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać wakacyjnym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez setki tysięcy turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te dobre czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą znów powrócić, albowiem zakątek ten po latach przestoju ekonomicznego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać w szczególności w okresie letnim. W tym okresie możemy liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.

Read more ›

Categories

Propozycje wakacji

Wakacje zbliżają się naprawdę wielkimi krokami, czas więc rozpocząć myśleć o nich na poważnie jak również zaplanować swój wyjazd. Dobrze więc przejrzeć nowe ulotki reklamowe na wczasy 2014 jak również zorientować się w ofertach znakomitych jak również cenionych biur podróży. Czy w takim roku należy wyprawić się do Egiptu, Maroka, a może najodpowiedniejsza opcją będą wczasy Bułgaria?

Read more ›

Categories

Bułgarskie rejony zapraszają na urlop

Bułgaria to kraj, który spełnia wszelkie warunki, by zostać urlopowym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez wielu turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te dobre czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą powrócić, albowiem kraj ten po latach przestoju gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się szczególnie latem. W tym okresie można liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.

Read more ›

Categories

Jesień – świetny czas na urlop

Podczas wakacji nie wybrałeś się nigdzie na urlop? Czas to nadrobić! Jesień to świetny okres na dalekie wyprawy, a biura podróży już zacierają ręce. Za szybą szaruga, a w dalekich stronach wciąż jest bardzo ciepło. Fajnie oderwać się chociaż na kilka dni, by odetchnąć gdzieś w Egipcie bądź w Hiszpanii.

Read more ›

Categories