Bułgarskie rejony zapraszają na urlop

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, żeby zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez setki turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dziś te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą powrócić, gdyż kraj ten po latach zastoju ekonomicznego znów zaczyna inwestować w turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się przede wszystkim latem. W tym czasie można liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Latem Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Morza Bałtyckiego. Takie kurorty jak Warna czy Burgas z pewnością przypadną Polakom do gustu, albowiem znajdują się nieopodal fantastycznych plaż jak również ciekawych atrakcji turystycznych. Jest to także idealne miejsce na nocne szaleństwa, bowiem władze stricte turystycznych miast robią niemalże wszystko by goście nie mieli czasu na nudę. Dyskoteki a także kawiarnie są tutaj otwarte do białego rana. Bułgaria – eccoholiday.com/kraj/bulgaria/ – z Eccoholiday.

Korzystne położenie, to nie jedyne walory tego państwa położonego na Półwyspie Bałkańskim. Innym argumentem, który przemawia do świadomości Polaków są ceny, jakie tu panują. Na wakacje w Bułgarii wydamy znacznie mniej aniżeli na wyjazd do sąsiedniej Grecji czy Turcji, w której mogą spotkać nas identyczne temperatury a także krajobrazy. W ostatniej dobie baza hoteli w Bułgarii zdecydowanie się poprawiła i bardzo łatwo odnaleźć teraz noclegi o europejskim standardzie. Takie walory Bułgarii podkreślane są przez polskie biura podróży, które bardzo często oferują swym klientom wyjazd urlopowy właśnie do tego kraju.

Ceny kreują się niezmiernie przystępnie. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd tuż przed rozpoczęciem urlopu, wycieczka Bułgaria (https://coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) last minute może okazać się do tego bardzo tania. Na pewno za tak niewielkie pieniądze opłaca się wyruszyć nad Morze Czarne, by wypocząć i powrócić z piękną i w stu procentach naturalną opalenizną. Ułatwieniem w podróży może okazać się to, że Bułgaria od paru lat jest w UE. Dlatego też możemy liczyć na wyjątkowo szybkie odprawy na granicy.

Comments are closed.