Chcesz podróżować tanio? Musisz być elastyczny

Wakacje w pełni. Jedni z nas właśnie rozpakowują walizki, inni upragniony urlop mają wciąż przed sobą. Ale w którą stronę świata wyruszyć? Zdecydować się na polskie wybrzeże, greckie wyspy czy cały czas nieodkrytą Gruzję?

bilety lotnicze

Autor: David Skinner
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie planując urlop kierujemy się ceną. Pierwsza myśl: najtaniej będzie w kraju. Jednak kiedy pogoda nie dopisuje (co trzeba przyznać zdarza się raczej często nad polskim morzem) kursujemy między smażalnią ryb, stoiskami z pamiątkami a kawiarnią.https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/ – eccoholiday.com/dojazd-wlasny/ -Wówczas koszty się mnożą. A jeżeli dodatkowo jesteśmy rodziną z dziećmi?Wtedy dociera do nas, że cena jest ważna, lecz liczy się też komfort wypoczynku.

Może powinniśmy więc zdecydować się na dalsze wojaże? Zwłaszcza, że bilety lotnicze dostępne są po okazyjnych cenach cenach. Musimy tylko wiedzieć jak znaleźć tanie loty – dowiedz się więcej.

Przede wszystkim: dopasujmy się z datą wylotu. Jeśli nie mamy sztywno ustalonych dat urlopu, powinniśmy sprawdzić ceny biletów w konkretnym kierunku w różnych datach. Czasami zmiana daty nawet o parę dni pozwoli dużo zaoszczędzić.

Dobrze jest również zapisać się do newsletterów. Wówczas zawsze zostaną nam przesłane najnowsze informacje o atrakcyjnych zniżkach linii lotniczej. Odwiedzajmy również blogi, strony albo fora, na których internauci mają szansę wymienić się informacjami.

Nie obawiajmy się lotnisk peryferyjnych. Większość stolic i dużych miast, poza dużym lotniskiem, posiada chociaż jeden port oddalony od centrum miasta obsługujący tanich przewoźników. W takich sytuacjach lecąc do Amsterdamu, możemy lądować w Eindhoven.

pasażer samolotu

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Dajmy się uwieść promocji.

Jeżeli zainteresował Cię omawiany wątek, to przejdź do podstrony (http://www.spijtanio.eu/noclegi-grodzisk-mazowiecki) oraz poznaj inne dane dotyczące tego zagadnienia. Pochłoną Cię całkowicie.

Jeżeli nie jesteśmy zdecydowanie przywiązani do jednego kierunku, polećmy tam, gdzie akurat jest tanio. W celu by sprawdzić, gdzie w danym czasie są najlepsze ceny biletów, należy wypróbować w wyszukiwarce podróżniczej funkcję „wszędzie” – poczytaj.

Należy sprawdzać ceny biletów parę razy w czasie dnia i zwyczajnie czatować na okazję. Miejmy na uwadze: im więcej czasu poświęcimy na znalezienie biletu, tym uzyskamy lepszą cenę.

Comments are closed.