Categories

Archive

O czym należy myśleć rozpoczynając przygodę ze sportem?

Sport w życiu każdego człowieka powinien pojawiać się co najmniej raz na dwa tygodnie. Chroniczne znużenie, zapadanie na infekcje i utrzymująca się depresja mogą wynikać z niedotlenienia i siedzącego trybu życia. Jedynie ruch i zdrowe żywienie może raz na zawsze uwolnić nas od tych przykrych objawów.

Read more ›

Categories

Połącz przyjemne z pożytecznym, jak choćby odchudzając się na wczasach z jadłospisem dr Dąbrowskiej

Wakacje są dla większości ludzi okresem wypoczynku i relaksu. Nic nie stoi na przeszkodzie jednakże, żeby wczasy połączyć z użytecznym aspektem i przy okazji zadbać o sylwetkę i nastrój. Dzisiaj bardzo wiele uwagi poświęca się zagadnieniu zdrowego żywienia, wiele osób usiłuje zrezygnować z niezdrowych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców i produktów naturalnych. Nierzadko jednocześnie usiłuje się pozbyć nadprogramowych kilogramów oraz poczuć młodziej i piękniej. Doskonałą opcją dla takich osób będą wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Read more ›

Categories

Malowanki dla dzieci

Lato w naszym kraju jest dżdżyste, zima ciągnie się miesiącami, musimy zatem mieć pomysły na rozrywki dla dzieciaków na te momenty. Dobrze też, aby te zabawy nie ograniczały się do oglądania telewizji. Postarajmy się, by zabawy były wciągające i wspomagające rozwój. Wcale nie wymaga to wielkiego wysiłku, bo te warunki spełniają choćby kolorowanki.

Read more ›

Categories