Categories

Archive

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

Wyjazdy na wczasy nierzadko z różnych względów nie odbywają się z odpowiednim organizowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały propozycje, m.in. na wakacje na Kubie lub w Meksykuz zaskakująco interesującymi ofertami oraz w niewysokich cenach.

Read more ›

Categories

Musimy się dobrze wysypiać

W chwili gdy wybieramy się na wyczekiwane wakacje, bez wątpienia musimy wiedzieć, że nie jedynie ważne jest samo miejsce, gdzie pragniemy się udać, ale także oraz bardzo ważny jest nocleg, który dla siebie zaplanujemy. Jeżeli wszystkiego dobrze dopilnujemy, to mamy szanse być pewni, że będziemy zadowoleni ze swojego wyjazdu, a co się z tym łączy, iż wrócimy z niego na pewno zrelaksowani.

Read more ›

Categories

Chwile relaksu w otoczeniu nieskalanej przyrody

Bieszczady to coś znacznie więcej niż niewielki kawałek Karpat Wschodnich w Polsce. Trzeba więc poddając się czarowi tamtych niezwykłych gór wolności powędrować w Bieszczady. Fenomenem Bieszczadów są pastwiska, czyli łąki położone powyżej górnej granicy drzew, na wysokości około 1100 m. Rośnie na niej niesłychanie gęsta roślinność porównywalna w wyglądzie do alpejskiej. Czarowne bieszczadzkie okolice, olśniewająca przyroda, krystaliczne górskie powietrze, jeszcze cisza i równowaga z daleka od miejskiego zgiełku zapewniają najlepszy wypoczynek i chwile zapomnienia w rajskim otoczeniu nieskalanej bieszczadzkiej przyrody.

Read more ›

Categories