Categories

Archive

Musimy się dobrze wysypiać

W chwili kiedy udajemy się na wyczekiwane wakacje, z pewnością powinniśmy wiedzieć, iż nie jedynie istotne jest samo miejsce, gdzie chcemy się wybrać, lecz również i niesamowicie ważny jest nocleg, który dla siebie zaplanujemy. Jeżeli wszystkiego dobrze dopilnujemy, to możemy być pewni, iż będziemy zadowoleni ze własnego urlopu, a co się z tym wiąże, iż wrócimy z niego na pewno wypoczęci.

Read more ›

Categories

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

Wyjazdy na wczasy nierzadko z różnych względów nie odbywają się z odpowiednim organizowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały propozycje, m.in. na wakacje na Kubie lub w Meksykuz zaskakująco interesującymi ofertami oraz w niewysokich cenach.

Read more ›

Categories

Chwile relaksu w otoczeniu nieskalanej przyrody

Bieszczady to coś znacznie więcej niż niewielki kawałek Karpat Wschodnich w Polsce. Trzeba więc poddając się czarowi tamtych niezwykłych gór wolności powędrować w Bieszczady. Fenomenem Bieszczadów są pastwiska, czyli łąki położone powyżej górnej granicy drzew, na wysokości około 1100 m. Rośnie na niej niesłychanie gęsta roślinność porównywalna w wyglądzie do alpejskiej. Czarowne bieszczadzkie okolice, olśniewająca przyroda, krystaliczne górskie powietrze, jeszcze cisza i równowaga z daleka od miejskiego zgiełku zapewniają najlepszy wypoczynek i chwile zapomnienia w rajskim otoczeniu nieskalanej bieszczadzkiej przyrody.

Read more ›

Categories