Czy dorosły mężczyzna winien grać w gry komputerowe?

Wziętość gier komputerowych regularnie wzrasta. Grają nie jedynie dzieciaki, jednakże też dorośli, tak mężczyźni, jak także kobiety. Gry zrobiły się we współczesnych czasach pewną z najbardziej popularnych form zabawy a także spędzania czasu wolnego.

wojna o pierścień
Autor: Selena N. B. H.
Źródło: http://www.flickr.com

W związku z tym wypływa pytanie: czy dorosły facet powinien bawić się w komputerowe gry?
smartfon
Dojrzały mężczyzna kojarzy nam się z odpowiedzialnością i atencją, ale czy taki pan nie powinien mieć swej pasji? Jeden ubóstwia brudzić się w smarach reperując swój pojazd, a drugi młócić w gry. Zaraz zaraz, wszak majsterkowanie jest praktyczne, zaś granie na komputerze to strata czasu.

Jeśli szukasz najatrakcyjniejszej aktualnie propozycji na rynku, spójrz na ofertę a bez wątpienia tutaj ją szybko zobaczysz i z chęcią ją wybierzesz.

A kto stwierdził, że pasja ma być przydatna dla innych? Jest pożyteczna dla tego, kto ją ma, ponieważ realizując ją czyni to co sprawia mu przyjemność. Gra wojna o pierścień bywa naprawdę rozkosznym sposobem na odpędzanie wolnego czasu. Posiadanie jakiejkolwiek pasji robi człowieka w wyższym stopniu interesującym, a każdy facet posiadający pasję, posiada dzięki niej cząsteczkę własnej prywatności, jakiej nie musi tracić razem z założeniem rodziny. Dorosły mężczyzna grający w Super Farmer łączy się z gościem, który nie posiada znajomych, towarzyskiego życia, a każdą wolną chwilę odpędza przy komputerze. Dzieję się tak jednakże wyłącznie w skrajnych sytuacjach, a uzależnione od gier komputerowych częściej bywają nastolatkowie. Nie ma nic złego w tym, że dojrzały facet grywa w gry komputerowe, jeśli: nie zaniedbuje przez to swoich domowych obowiązków, zawodowych lub rodzinnych; nie gra w gry MMORPG, które określone są dla młodszych, dlatego że gra toczy się w czasie faktycznym, a dorosły mężczyzna posiada obowiązki, jakie są istotniejsze; potrafi oddzielić świat wirtualny od realnego i nie pojawiają się u niego zaburzenia psychiczne powiązane z grami komputerowymi.

Co dojrzałemu mężczyźnie daje młócenie w komputerowe gry: możność rozwijania swej pasji; odreagowanie po frasunkach dnia w pracy; możliwość kontroli tego w co grywają wasze dzieci i lepszy kontakt z nimi; kiedy kobieta też kocha grać w abalone gra to następna okazja do wspólnego odpędzania czasu, co pogłębi waszą więź.

Comments are closed.