Czy opłaca się podróżować do Rewala? Jak tam jest?

Choć naprawdę możliwości w dziedzinie wyjazdów wakacyjnych, to czasem najlepsze znajdują się najbardziej blisko nas. Miejscowości zlokalizowane nad Bałtykiem zachwycają swoją przystępnością oraz dość normalnymi cenami.

Jak wiadomo jednak, to jak prezentuje się określona miejscowości, jest zależne od dużej ilości czynników. W jednej miejscowości jest bowiem bardziej czysto, w innej bardziej drogo, w jednym miejscu będzie bardziej estetycznie, w drugiej będziemy narzekali, że panuje za duży chaos.
Najdroższe miejscowości nad morzem Bałtyckim to z pewnością Sopot, Kołobrzeg i Międzyzdroje. Sopot to najważniejsze wypoczynkowe miasto wschodniej części Bałtyku, wizytówka Trójmiasta, Kołobrzeg rządzi na środku wybrzeża, natomiast Międzyzdroje tuż przy granicy z Niemcami. Każda z takich miejscowości jest naprawdę znana i dosyć rozbudowana. W tych miejscach w okresie wakacyjnym naprawdę ciężko znaleźć nocleg, a jak będziemy czekać zbyt długo to w sumie może nie być szansy na jakąkolwiek kwaterę.

plaże

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com
Zajęcia sportowe w klubie Star Fitness

Autor: Rafał Depa
Źródło: Star Fitness

Całe szczęście są inne, równie ciekawe miasta, szczególnie Rewal (znajdziesz to na stronie).sprawdź opracowanie apartamenty rowyTo urocza, niewielka miejscowość, która jest zlokalizowana w zachodniej częściej zachodniopomorskiego, około 65 km. od granicy z Niemcami. To bardzo dobre położenie Rewala to dodatkowy atut, zwłaszcza jak pogoda nad morzem nie jest zbyt dobra. Wtedy możemy zorganizować sobie ciekawą wyprawę, a z Rewala wszędzie blisko.

Wspomniane przed chwilą nasi zachodni sąsiedzi to jedno, lecz przecież bardzo blisko jest do Międzyzdrojów, jakie choć są przeludnione w okresie letnim, to jednak warte sprawdzenia (na ten czas postaw na aktualne oferty).

.

Jeśli chcesz skontrolować rzetelność danych znajdujących się tej publikacji, to kliknij tutaj oraz zweryfikuj u źródła (https://horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/wycieczki-zagraniczne/) a uzyskasz całkowitą gwarancję w tej kwestii.

W Rewalu dobrze wcześniej rezerwować nocleg , gdyż mamy w takiej sytuacji szansę na interesującą kwaterę. Szczególnie jak domki letniskowe Rewal ma wiele do zaoferowania.

Comments are closed.