Czy pracując w Wielkiej Brytanii można liczyć na odnalezienie swojej miłości?

Od wielu lat Polacy należą do jednej z liczniejszych grup, które po otwarciu rynku pracy dzięki wstąpieniu Polski do Unii przybywają do Wielkiej Brytanii głównie w celach zarobkowych. W wielu przypadkach zdarza się, że ktoś, kto zakładał wyjazd na parę miesięcy, zostaje w Anglii kilka lat bądź myśli o osiedleniu się tam na stałe.

Para w wesołym miasteczku
Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Zwykle okazuje się niestety, iż pomimo długiego pobytu, znakomitej znajomości języka i sprawnego poruszania się w brytyjskiej kulturze, wiele osób ma trudności ze znalezieniem swojej drugiej połówki.

Warto więc zastanowić się nad pytaniem, jak zaradzić temu problemowi?

Dla ogromnej liczby Polaków, którzy wyjechali do UK, praca w obcych warunkach okazała się dość ciężka oraz wymagająca – pomimo, że daje ona szansę na godziwe życie i odłożenie części zarobionych pieniędzy, często okazywało się, że poza pracą i odpoczynkiem mało czasu pozostaje na rozmaitego typu rozrywki bądź spotykanie nowych ludzi.

Oczywiście w każdej sporej miejscowości brytyjskiej można spotkać mniej lub liczniej reprezentowaną Polonię, jednakże najchętniej wybieranym rozwiązaniem, które pomaga nawiązać nowe znajomości, okazały się przeróżnego rodzaju strony internetowe. To właśnie za ich zasługą bardziej możliwe stało się zapoznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach, co ważne bardziej prosty stał się także flirt w UK.

Okazało się, że dzięki internetowi np. na stronie można nie tylko poczuć się zdecydowanie bezpiecznej w poszukiwaniu swojej połówki, tak samo istotne jest to, że zdecydowanie szybciej i efektowniej można urządzić różnego typu imprezy integracyjne, które pozwalają wyrwać się z ustawicznego kręgu praca – mieszkanie. Jednak trzeba pamiętać, iż każde prawdziwe uczucie, jeśli ma przetrwać dłużej niż chwilowy flirt, wymaga pewnego zaangażowania i znalezienia czasu nie tylko na zarabianie pieniędzy czy imprezy, ale również na pielęgnowanie związku.

Dla tych, którym raczej zależy na dobrej zabawie, niż na poszukiwaniu miłości, dobrym rozwiązaniem może być korzystanie z hucznie obchodzonych w UK weekendów, kiedy w barach i klubach skupiają się młodzi ludzie.

Miłość bądź flirt w UK mało odróżniają się od tego, do czego Polacy zdążyli się przyzwyczaić – zasadniczą przyczyną jest właściwie szybsze tempo życia na Wyspach.

Comments are closed.