Czy sieć to dobre miejsce do znalezienia miłości?

Czy randki przez internet to w ogóle pomysł na poznawanie nowych ludzi? Myśli nad tym każdy, kto ma chęć spróbować wyszukania kogoś bliskiego tym sposobem. Odpowiedź brzmi – tak! Oczywiście, w internecie funkcjonuje mnóstwo byle jakich portali randkowych, które w ogóle nie weryfikują osób zamieszczających anonse i które nie dają żadnej pewności na to, że umieszczone tam wiadomości są prawdziwe.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Absolutnie musimy znaleźć najlepszy portal randkowy jeśli mamy ochotę na flirt z kimś prawdziwym, a nie z niesprawdzonymi literkami. Zwracajmy więc uwagę na działania serwisu. Kiedy już odnajdziemy osoby, nas interesujące nie obawiajmy się rozpocząć kontaktu. Często myślimy nad tym co napisać do ciekawej osoby, aby ona także chciała nawiązać z nami kontakt. Nie ma sensu tworzenie własnego nieprawdziwego wizerunku, bo przecież, gdy zechcemy się spotkać i tak prawda wypłynie. Jeśli więc jesteśmy lekko szpakowatym mężczyzną po trzydziestce, ze świetnym poczuciem humoru – nie przedstawiajmy siebie jako nastoletniego Adonisa.

Kolacja w restauracji

Autor: Lukasz Zelezny
Źródło: http://www.flickr.com

Zastanówmy się również czego oczekujemy. Czy chcemy zaledwie niezobowiązująco pogadać, poflirtować i nie zmieniać kontaktu na inny poziom. Czy może chcemy poznać osobę, z którą będziemy się spotykać również w świecie realnym i która prawdopodobnie stanie się dla nas kimś więcej.

Miłość znaleziona w internecie to w dzisiejszych czasach nic dziwnego, mnóstwo par poznaje się tym sposobem.To dobra metoda dla ludzi zapracowanych, lecz również nieśmiałych i niepewnych siebie. Przez internet zaczynamy od prezentowania drugiemu człowiekowi naszego charakteru, osobowości, poczucia humoru, więc to wyjątkowo korzystne wyjście dla osób mających kompleksy na punkcie swojej powierzchowności.

Randki online są również mniej stresujące niż randki w ciemno na żywo. Partnera do takiej randki odnajdziesz np. na: randki z PolishHearts w sieci. Jeżeli zatem mamy kłopoty z poznawaniem nowych ludzi, jesteśmy nieśmiali lub trudno nam podtrzymać rozmowę z nowo poznaną osobą możemy zacząć od sieciowych randek.

Jeśli chcesz uzyskać podobne dane na prezentowany wątek, to w pierwszej kolejności zobacz tu i przenieś się do serwisu (http://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/komplety/), a odnajdziesz w tamtym miejscu dużo świeżych wiadomości.

Z pewnością, mając taki fundament, będziemy bardziej śmiali w czasie pierwszego spotkania na żywo. Trzeba spróbować i nie powinniśmy zrażać się niepowodzeniami.

Comments are closed.