Czym przyciąga gości Rewal? Czemu warto udać się w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy jest to trafione miejsce na wyjazd z dziećmi?

Wypoczynek nad morzem to nie tylko leżenie na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, by bardziej poznać okolicę, niż jedynie z perspektywy leżaka na plaży.
Na przykład, kiedy wybieramy się do Rewala, to warto przed wyjazdem sprawdzić co dana okolica może zaoferować.

Warto, wybierając się w jakieś miejsce poznawać również okolicę- domki nad morzem w malowniczym rewalu. Po takim wyjeździe możemy stwierdzić, że rzeczywiście znamy konkretne miejsce. We wspomnianym Rewalu oraz okolicach trudno się nudzić. Także podczas gorszej pogody spokojnie można zająć sobie czas. Park Wieloryba to ciekawe miejsce, gdzie jest wiele modeli ryb oraz organizmów morskich w rzeczywistych wymiarach.

Czy czujesz ochotę na nowe tak samo zajmujące artykuły? Jeśli tak, to chcemy Cię poinformować – kliknij i sprawdź (https://propertyapart.com/) tutaj o wiele więcej.

Nie brak również wspomnianego płetwala błękitnego czyli wieloryba, którego długość-trzydzieści pięć metrów, naprawdę może robić wrażenie.

sprawdź sam
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
W Rewalu można z przyjemnością podziwiać zachód i wschód słońca na pięknej platformie z widokiem. Tak naprawdę wyjazd nad morze bez oglądania tych codziennych, niesamowitych spektakli nie jest kompletny. Okolica również obfituje w ciekawe atrakcje. Warto zawitać chociażby do parku miniatur latarni morskich w Niechorzu tam, będziemy mogli obejrzeć jakie skarby zdobią nasze wybrzeże. Zaraz obok, jedną z latarni w Niechorzu możemy oglądać na żywo. W pobliżu znajdziemy również dużo atrakcji dla dzieci, takich jak parki linowe albo skateparki. Z tego względu dzieciaki z pewnością nie będą wynudzone.

Jeżeli mamy w planach w tym miejscu spędzić trochę czasu, to bez problemu znajdziemy tu doskonały nocleg. Domki nad morzem Rewal oferuje w sporej ilości. Na pewno Rewal na tegoroczne wakacje to kierunek obowiązkowy.

Comments are closed.