Dart i cymbergaj wiecznie żywi

Moda na gry komputerowe nie wyeliminowała na szczęście zainteresowania grami zespołowymi, które umilą nam deszczowe popołudnie w domu, klubie czy świetlicy. Cymbergaj, piłkarzyki, bilard czy dart to gry, które pamiętają jeszcze nasi dziadkowie, ale które nieustannie mają duże grono amatorów, gdyż dostarczają emocji i umilają czas, a jednocześnie pozwalają spędzić go aktywnie w otoczeniu przyjaciół czy znajomych.

gra w cymbergaja

Autor: kaythaney
Źródło: http://www.flickr.com

Stół do cymbergaja ze względu na wielki come back tej starej gry, to obecnie jedna z najczęstszych rzeczy, które kupujemy już nie tylko do świetlic czy klubów, ale również do domów. Wybór stołów jest duży i pozwala na dobór wymarzonego sprzętu w zależności od naszych wymagań i zasobności naszego portfela. Niektórzy producenci oferują również stoły, na których można zagrać w rozmaite gry. Taki wielofunkcyjny stół jest wyposażony w nakładki, które są zmieniane w zależności od typy gry, w jaką zamierzamy zagrać.

Sport-shop.pl - sklep sportowy

Źródło: Sport-shop.pl

Piłkarzyki to od lat jedna z najbardziej ulubionych gier, którym oddajemy się bez reszty już jako dzieci. Współcześnie organizowane są także turnieje w piłkarzyki, na rozmaitych poziomach umiejętności i o określonym zasięgu. Prężna jest na przykład Liga Dolnośląska, przeprowadzająca regularne turnieje, organizowane są również mecze o Klubowy Puchar Polski. W Polsce jest zarejestrowanych osiem klubów piłki stołowej, czyli powszechnie znanych piłkarzyków. Asortyment stołów do piłkarzyków jest równie bogaty, co w wypadku opisywanego wyżej cymbergaja. Jest to sprzęt sportowypozwalający na socjalne spędzanie wolnego czasu i zapewniający wspaniałą rozrywkę dla wielu osób.

Następną modną grą, w którą możemy grać w rozmaitych klubach, ale również w zaciszu domowym, są rzutki >>>, coraz częściej zwane „dartem”. Jest to gra pozwalająca na trenowanie precyzji, dokładności i cierpliwości. Zasady gry w darta mogą być różne, ale w ostatnich latach federacja PDC bardzo je zestandaryzowała.

Kliknij ten link i sprawdź tu (http://centrumcryo.pl/trening-ems-wroclaw/) podobne informacje na ten temat – one na pewno Cię zaciekawią, więc nie zwlekaj zbyt długo:)

Lista turniejów w darta, jakie rozgrywane są na świecie, jest bardzo duża, a w USA czy w Zachodniej Europie można w nich wygrać wartościowe nagrody. Rzutki i tarcze do darta możemy kupić praktycznie w każdym sklepie sportowym.

Comments are closed.