Dlaczego powinno się rozważyć wakacje nad polskim morzem?

Morze Bałtyckie to cel często wybierany przez Polaków, ale nie tylko Polaków, w trakcie wakacji. Choć pogoda nie jest tak pewna jak w Chorwacji czy Hiszpanii, to jednak nasze wybrzeże ma sporo do zaproponowania.

Jeśli w swoją wyszukiwarkę często wstukujesz frazy typu: „Kąty Rybackie noclegi”, „noclegi w Krynicy Morskiej” czy „pensjonat w Ustce” na pewno na serio rozważasz pobyt nad Bałtykiem. I słusznie! Na polskim wybrzeżu można sporo zobaczyć, a ponadto jest to rewelacyjne miejsce na wypoczynek i odprężenie. W Międzyzdrojach godna zobaczenia jest promenada gwiazd, na której swoje dłonie odciskają znane persony, między innymi sportowcy, muzycy czy aktorzy. Jeśli zawitamy do tej miejscowości poleca się postawić na spacer po długim molo, które od ponad dziesięciu lat jest także przystanią morską.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to śmiało kliknij też ten link. Pokrewne treści przeczytasz również tutaj restauracje sopot.

Osoby, które będą w Rewalu koniecznie powinny odwiedzić kościół w Trzęsaczu, który jest umiejscowiony w niesamowitym miejscu. Nadto tarasy widokowe to idealne miejsce na romantyczną randkę w blasku słońca, które zachodzi bądź które wschodzi.

Ptaki nad morzem

Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com
Poleca się odwiedzić również Łebę, w której mamy opcję skorzystania z pięknej, piaszczystej plaży, możemy wybrać się do największego w Polsce parku dinozaurów, który nazywa się Łeba Park. Nadto mamy do dyspozycji park linowy oraz możliwość wybrania się w rejs wycieczkowy. Kołobrzeg znany jest z latarni morskiej, która istnieje od 1945 roku, a samo miasto jest miejscem uzdrowiskowym. W Kołobrzegu dobrze jest zwrócić uwagę na gotycką architekturę. Ustce również nie brakuje latarni morskiej, a na dodatek miasto słynie ze znikającej plaży, którą co roku przykrywa morze. A gdzie najlepiej i jak poszukiwać noclegu w określonym kurorcie? Fantastycznym rozwiązaniem jest wykorzystanie wyszukiwarki internetowej. Wstukujemy na przykład „Kąty Rybackie noclegi” czy „hotel Ustka” i wybieramy to, co wpisuje się w nasze wymagania. Ciekawe miejsca na wypoczynek znajdziesz na stronie Nad Bałtykiem nie brakuje sporych hoteli z kompleksami basenów, a także mniejszych pensjonatów na uboczu. Wszystko zależy od naszych preferencji i oczekiwań.

Comments are closed.