Dlaczego warto odwiedzić Trójmiasto

Krzywy Dom w Sopocie

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: Xella Polska Sp. z o.o.
Sezon urlopowy nadciąga. Przez okrągły rok wyczekujemy na ten wymarzony odpoczynek. Codziennie w pracy oglądamy strony www biur podróży, myśląc o dalekich podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie podtrzymuje nas jeszcze przy życiu. Jeżeli pragniemy odpoczynku nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!

Bałtyk to kapryśne morze, wszyscy wiemy to doskonale. To nie jest trafiony pomysł dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wczasów bez upałów i gorącego słońca. Pogoda nad polskim morzem potrafi nagle zaskoczyć, ale właśnie w tej nieprzewidywalności tkwi jego niepodważalny urok. W żadnym innym miejscu na świecie nie ma takich pięknych dzikich plaż, po których tak miło się spaceruje. Jeśli zaplanujemy wakacje nad Bałtykiem, należało by przy okazji zwiedzić sławne Trójmiasto.

Sopot nie bez przyczyny jest uznany letnią stolicą Polski. Od dawna przyjeżdżają tu tłumy turystów. Miasto ma swoich oddanych zwolenników, ale z roku na rok wielbicieli odpoczywania w Sopocie przybywa. Oferty wypoczynku w Sopocie nie należą do przystępnych, ale niejednokrotnie można trafić na korzystną ofertę. Znane molo sprowadza prawdziwe tłumy.

Jeżeli chcesz poznać coś naprawdę bardzo interesującego, sprawdź treść (http://www.uroczysko7stawow.pl/spa-by-loccitane/day-spa) tej strony a na pewno nie będziesz żałować.

W Sopocie co roku odbywa się znany na całym świecie konkurs piosenki.

Sopocka plaża

Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

W Gdańsku na pewno nie będziemy się nudzić. To wspaniałe i zabytkowe miasto pełne jest uliczek, które dobrze jest zwiedzić. Turyści, którzy spędzają wczasy nad Bałtykiem uwielbiają przechadzać się po uroczej gdańskiej starówce. Pod sławną fontanną Neptuna zazwyczaj jest tłum. Miasto od świtu do nocy tętni energią. podlasie noclegi nad jeziorem w Gdańsku z to żaden problem, jeśli odpowiednio wcześnie zarezerwujemy miejsce.

Gdynia to stosunkowo młode miasto. To sprawdzone miejsce na wypoczynek. Wspaniała plaża da możliwość się odstresować . Gdynia to jasny punkt na mapie kulturalnej Polski. Corocznie jest organizowany Gdynia Film Festival. Żaden szanujący się wielbiciel kina nie może przegapić tego wyjątkowego wydarzenia. Do miasta przyjeżdżają wtedy same znane gwiazdy polskiego przemysłu filmowego.

Spędzając wczasy nad naszym morzem na pewno nie zabraknie nam wrażeń. Dlategopowinniśmy nie zapomnieć o Trójmieście, organizując przyszłoroczny wypoczynek. 

Comments are closed.