Do jakiego kraju na urlop?

Nie każdy z nas wymyślił już gdzie spędzić lato 2014 roku. Część osób tworzy urlopowe plany miesiącami, sporo decyduje się na spontaniczne wyjazdy korzystając z oferty last minute. Nie ma znaczenia to, do której z grup należymy warto wiedzieć, jakie są najczęściej wybierane przez Polaków kierunki wakacyjnych wojaży.

Gust mieszkańców naszego kraju od kilku lat nie zmienia się już drastycznie. Wyjeżdżamy do miejsc, w których jest gwarantowana piękna pogoda, morze i po prostu możemy poleniuchować.

Wakacje w Turcji

Od wielu lat często wybierane są wycieczki do Turcji.

Jeżeli zaciekawił Cię przedstawiany artykuł, to odwiedź www wakacje emiraty arabskie a tam czekają na Ciebie materiały godne uwagi. Zobacz je – będziesz bardzo zadowolony.

Biura podróży proponują nam mnóstwo ofert wakacji w tym kraju, także w ramach ofert last minute (zobacz: hiszpania z niemiec) last minute. Za niezwykle przystępną cenę można spędzić siedem dni w czterogwiazdkowym hotelu. Jeśli należymy do ludzi uwielbiających zabawę, dyskoteki, wieczorne wypady ze znajomymi, to doskonałym miejscem na wakacje jest Bodrum i okolice. To miejsce, gdzie przenikają się kultury turecka i grecka. Oczywiście Antalya czy Alanya to co najmniej w takim samym stopniu warte zainteresowania miejscowości.

Interesująca Bułgaria

Chętnie również wybieramy się na wakacje w Bułgarii. Kraj ten nie kojarzył się dobrze, lecz uległo to zmianie. Ciągle naturalnie jest to stosunkowo ubogi kraj, lecz regiony nastawione na turystów są wspaniałe. Piękne, piaszczyste plaże, świetne zaplecze noclegowe – miejsce w sam raz na urlop.

A może bliżej?

Bardzo często decydujemy się również na wczasy w Hiszpanii z To kraj bliższy nam jednak niż Turcja albo Bułgaria, a tak samo ciekawy. Słoneczne wybrzeże, pewna pogoda i ciepłe morze – to doskonałe miejsce dla pragnących odpoczynku, którzy chcą poczytać książkę na plaży. To również doskonałe miejsce do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych, albo spędzania czasu aktywnie.

Podobnie rzecz się ma, jeżeli idzie o wczasy we Włoszech. Kochamy podróże do Włoch, ze względu na pogodę i oczywiście pyszne jedzenie. Możliwość skosztowania oryginalnej włoskiej kuchni, zamiast nie do końca udanych podróbek w Polsce z pewnością kusi. Włochy to oczywiście również raj dla osób uwielbiających zwiedzać zabytki. Ponadto kraj pełen jest winnic, więc możemy próbować doskonałego wina. Inne oferty na:

Niezależnie od tego, do jakiego kraju jedziemy, pamiętajmy, by korzystać z oferty tylko sprawdzonych biur podróży.

Comments are closed.