Categories

Archive

Wakacje 2015 warto spędzać w niezwykłym miejscu – costa brava

Pomysł wycieczek wakacyjnych najczęściej pojawia się niezwykle spontanicznie. Nie ma w tym nic negatywnego, gdyż to właśnie tego typu wyjazdy wspomina się później najczęściej oraz najchętniej. Wyjazdy z najbliższymi jednak powinny być bardziej zorganizowane, chociażby ze względu na opcje dobrania właściwego hotelu i opcji dojazdu.

Read more ›

Categories

Gdzie pojechać na wakacje – dylematy co rok takie same

Wakacje to istotny czas, który warto przeznaczyć na byczenie się, a także na nowe przeżycia. To jasne, że po roku wytężonej roboty każdy myśli wyłącznie o opalaniu się na pięknej plaży, pijąc z satysfakcją zimnego drinka. Tak właśnie czyni wielu mieszkańców Polski, którzy każdego roku tłumnie wyjeżdżają na wakacje do południowych krajów, takich jak m.in. Tunezja. Można rzec, że są to bardzo ograne kierunki wakacji, które na dodatek nie dają masy niezapomnianych przeżyć.

Read more ›

Categories

Gdzie pojechać na odpoczynek – dylematy co roku

Wakacje to istotny czas, który należy przeznaczyć na relaks, a także na wyjątkowe doświadczenia. To oczywiste, że po roku wyczerpującej roboty każdy marzy tylko o wylegiwaniu na złocistej plaży, spożywając z przyjemnością pysznego drinka. Tak właśnie planuje wielu rodaków, którzy co roku masowo udają się na wakacje do gorących krajów, takich jak m.in. Tunezja. Można rzec, że są to silnie ograne kierunki podróży, które poza tym nie zapewniają wielu wyjątkowych doświadczeń.

Read more ›

Categories

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy udać się na wycieczkę na drugi jej kraniec, bez przymusu odkładania na to przez całe lata. Niedrogie linie lotnicze nas rozleniwiają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie kilku godzin możemy się tam dostać, w cenie kilkuset złotych. Lecz nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również lubi upały i ciepłą wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

Read more ›

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Sporo z nas często lata samolotami. Przemierzamy Europę, wybierając się na urlop, odwiedzając przyjaciół, robiąc interesy. Lecz część z nas coraz chętniej obiera odległe ziemie jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio niezwykle modna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej opłaca? Wyprawa za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy na przykład

Read more ›

Categories