Categories

Archive

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

W dzisiejszych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy wybrać się na wycieczkę na przeciwny jej koniec, bez konieczności odkładania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozleniwiają, śródziemnomorskie plaże są na wyciągnięcie reki, w trakcie paru godzin można się tam znaleźć, w cenie kilkuset złotych. Jednak nie każdy lubi latać w przestworzach, nie każdy również lubi upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich udogodnień, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego fenomen?

Read more ›

Jak świętować Nowy Rok?

To już ostatni dzwonek, by zabukować wyjazdowe celebrowanie Sylwestra. Większość hoteli ma już zarezerwowane noclegi, ale jeśli mocno przekopie się ogłoszenia w sieci, bez wątpienia znajdzie się jeszcze garść ofert. Możesz zrobić to w od razu. Na przykład jeśli chcesz wykupić hotele w Małopolsce, do Google wstaw słowa kluczowe „hotel okolice Krakowa Nowy Rok”.

Read more ›

Gdzie pojechać na odpoczynek – dylematy co roku

Wakacje to istotny okres, który warto przeznaczyć na relaks, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To oczywiste, że po roku wyczerpującej roboty każdy myśli jedynie o wylegiwaniu na złocistej plaży, spożywając z satysfakcją lodowatego drinka. Tak właśnie planuje wielu mieszkańców Polski, którzy co roku gremialnie wyjeżdżają na wakacje do gorących państw, takich jak m.in. Maroko. Można rzec, że są to wyjątkowo ograne cele podróży, które poza tym nie zapewniają mnóstwa wyjątkowych wrażeń.

Read more ›

Categories

Gdzie pojechać na wakacje – dylematy co rok takie same

Wakacje to istotny okres, który warto przeznaczyć na byczenie się, a także na wyjątkowe doświadczenia. To oczywiste, że po roku intensywne pracy każdy marzy jedynie o wylegiwaniu na gorącej plaży, pijąc z rozkoszą zimnego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy co roku tłumnie jadą na wakacje do gorących krajów, takich jak np. Egipt. Można rzec, że są to silnie ograne kierunki wakacji, które dodatkowo nie dają wielu ciekawych doświadczeń.

Read more ›

Categories

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Sporo z nas nierzadko lata samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na urlop, wizytując rodzinę, robiąc interesy. Jednak sporo z nas znacznie chętniej wybiera odległe ziemie jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio bardzo popularna, co niektórzy nawet wybierają się na tereny obu Ameryk. Co się nam bardziej kalkuluje? Podróż za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy np.

Read more ›

Categories