Categories

Archive

Jak świętować Nowy Rok?

To już ostatni dzwonek, by zabukować wyjazdowe świętowanie ostatniego dnia roku 2012. Większa część hoteli ma już zajęte noclegi, lecz jeśli dokładnie przekopie się anonse w sieci, z pewnością znajdzie się jeszcze kilka możliwości. Możesz uczynić to w każdej chwili. Na przykład o ile chcesz wykupić pokoje w Małopolsce, do wyszukiwarki wpisz frazę „hotel okolice Krakowa Nowy Rok”.

Read more ›

Gdzie pojechać na wakacje – dylematy co rok takie same

Wakacje to bardzo ważny okres, który należy przeznaczyć na wypoczynek, a także na nowe przeżycia. To pewne, że po roku wytężonej pracy każdy marzy jedynie o opalaniu się na gorącej plaży, sącząc z przyjemnością lodowatego drinka. Tak właśnie planuje wielu Polaków, którzy każdego roku masowo jadą na wakacje do gorących krajów, takich jak na przykład Egipt. Można stwierdzić, że są to bardzo ograne kierunki wycieczek, które dodatkowo nie dają masy wyjątkowych wrażeń.

Read more ›

Categories

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Wielu z nas nierzadko lata samolotami. Przemierzamy Europę, wybierając się na wakacje, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Jednak sporo z nas znacznie chętniej wybiera dalekie kontynenty jako cel wycieczki. Tajlandia jest ostatnio bardzo popularna, co niektórzy nawet wybierają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej kalkuluje? Podróż za pośrednictwem lokalnego biura turystycznego, czy na przykład

Read more ›

Categories

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wycieczkę na drugi jej koniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe lata. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie paru godzin możemy się tam dostać, w cenie kilkuset złotych. Jednak nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy także uwielbia upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, wciąż tabuny Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

Read more ›

Wakacje 2015 warto spędzać w niezwykłym miejscu – costa brava

Koncepcja wyjazdów wakacyjnych przeważnie pojawia się niesamowicie spontanicznie. Nie ma w tym nic negatywnego, ponieważ to właśnie tego typu wyjazdy wspomina się później szczególnie często oraz najchętniej. Wycieczki z bliskimi jednak muszą być doskonale zorganizowane, chociażby przez wzgląd na opcje dobrania właściwego hotelu i możliwości dojazdu.

Read more ›

Categories