Categories

Archive

Gdzie pojechać na odpoczynek – dylematy co roku

Wakacje to istotny okres, który warto przeznaczyć na relaks, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To oczywiste, że po roku wyczerpującej roboty każdy myśli jedynie o wylegiwaniu na złocistej plaży, spożywając z satysfakcją lodowatego drinka. Tak właśnie planuje wielu mieszkańców Polski, którzy co roku gremialnie wyjeżdżają na wakacje do gorących państw, takich jak m.in. Maroko. Można rzec, że są to wyjątkowo ograne cele podróży, które poza tym nie zapewniają mnóstwa wyjątkowych wrażeń.

Read more ›

Categories

Gdzie pojechać na wakacje – dylematy co rok takie same

Wakacje to istotny okres, który warto przeznaczyć na byczenie się, a także na wyjątkowe doświadczenia. To oczywiste, że po roku intensywne pracy każdy marzy jedynie o wylegiwaniu na gorącej plaży, pijąc z rozkoszą zimnego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy co roku tłumnie jadą na wakacje do gorących krajów, takich jak np. Egipt. Można rzec, że są to silnie ograne kierunki wakacji, które dodatkowo nie dają wielu ciekawych doświadczeń.

Read more ›

Categories

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Sporo z nas nierzadko lata samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na urlop, wizytując rodzinę, robiąc interesy. Jednak sporo z nas znacznie chętniej wybiera odległe ziemie jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio bardzo popularna, co niektórzy nawet wybierają się na tereny obu Ameryk. Co się nam bardziej kalkuluje? Podróż za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy np.

Read more ›

Categories

Jak świętować Nowy Rok?

To już ostatni dzwonek, by zabukować wyjazdowe świętowanie ostatniego dnia roku 2012. Większa część hoteli ma już zajęte noclegi, lecz jeśli dokładnie przekopie się anonse w sieci, z pewnością znajdzie się jeszcze kilka możliwości. Możesz uczynić to w każdej chwili. Na przykład o ile chcesz wykupić pokoje w Małopolsce, do wyszukiwarki wpisz frazę „hotel okolice Krakowa Nowy Rok”.

Read more ›

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wycieczkę na drugi jej koniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe lata. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie paru godzin możemy się tam dostać, w cenie kilkuset złotych. Jednak nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy także uwielbia upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, wciąż tabuny Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

Read more ›