Categories

Archive

Gdzie pojechać na wakacje – dylematy co rok takie same

Wakacje to bardzo ważny czas, który należy przeznaczyć na byczenie się, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To pewne, że po roku intensywne roboty każdy marzy wyłącznie o opalaniu się na złocistej plaży, pijąc z satysfakcją lodowatego drinka. Tak właśnie czyni wielu mieszkańców Polski, którzy co roku tłumnie jadą na wakacje do gorących państw, takich jak na przykład Egipt. Można rzec, że są to silnie ograne kierunki wakacji, które dodatkowo nie zapewniają wielu wyjątkowych wrażeń.

Read more ›

Categories

Wakacje 2015 warto spędzać w niezwykłym miejscu – costa brava

Idea wyjazdów wakacyjnych najczęściej pojawia się niezwykle spontanicznie. Nie ma w tym nic złego, gdyż to właśnie tego typu wyjazdy wspomina się w dalszej kolejności szczególnie często i najchętniej. Wyjazdy z najbliższymi jednak muszą być doskonale zorganizowane, chociażby przez wzgląd na opcje dobrania odpowiedniego hotelu i możliwości dojazdu.

Read more ›

Categories

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Sporo z nas często lata samolotami. Przemierzamy Europę, wybierając się na urlop, odwiedzając przyjaciół, robiąc interesy. Lecz część z nas coraz chętniej obiera odległe ziemie jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio niezwykle modna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej opłaca? Wyprawa za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy na przykład

Read more ›

Categories

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wycieczkę na przeciwny jej koniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, śródziemnomorskie kurorty są na wyciągnięcie reki, w trakcie trzech godzin możemy się tam znaleźć, w cenie dwustu złotych. Lecz nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również lubi upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich udogodnień, nadal tabuny Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

Read more ›

Gdzie pojechać na odpoczynek – dylematy co roku

Wakacje to bardzo ważny okres, który trzeba przeznaczyć na byczenie się, a także na nowe przeżycia. To oczywiste, że po roku intensywne pracy każdy marzy tylko o leżeniu brzuchem do góry na gorącej plaży, pijąc z rozkoszą pysznego drinka. Tak właśnie robi wielu mieszkańców Polski, którzy każdego roku gremialnie jadą na wakacje do gorących państw, takich jak m.in. Maroko. Można powiedzieć, że są to bardzo ograne cele podróży, które poza tym nie zapewniają mnóstwa niezapomnianych wrażeń.

Read more ›

Categories