Categories

Archive

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Wielu z nas nierzadko podróżuje samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na wakacje, wizytując przyjaciół, robiąc interesy. Lecz sporo z nas znacznie chętniej obiera dalekie kontynenty jako cel wycieczki. Tajlandia jest ostatnio bardzo modna, co niektórzy nawet wybierają się na tereny obu Ameryk. Co się nam mocniej opłaca? Podróż za pomocą polskiego biura turystycznego, czy na przykład

Read more ›

Categories

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wycieczkę na przeciwny jej koniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, śródziemnomorskie kurorty są na wyciągnięcie reki, w trakcie trzech godzin możemy się tam znaleźć, w cenie dwustu złotych. Lecz nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również lubi upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich udogodnień, nadal tabuny Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

Read more ›

Gdzie pojechać na odpoczynek – dylematy co roku

Wakacje to bardzo ważny okres, który trzeba przeznaczyć na byczenie się, a także na nowe przeżycia. To oczywiste, że po roku intensywne pracy każdy marzy tylko o leżeniu brzuchem do góry na gorącej plaży, pijąc z rozkoszą pysznego drinka. Tak właśnie robi wielu mieszkańców Polski, którzy każdego roku gremialnie jadą na wakacje do gorących państw, takich jak m.in. Maroko. Można powiedzieć, że są to bardzo ograne cele podróży, które poza tym nie zapewniają mnóstwa niezapomnianych wrażeń.

Read more ›

Categories

Jak świętować Nowy Rok?

To już ostatni dzwonek, by zabukować wyjazdowe celebrowanie Sylwestra. Większość hoteli ma już zarezerwowane noclegi, ale jeśli mocno przekopie się ogłoszenia w sieci, bez wątpienia znajdzie się jeszcze garść ofert. Możesz zrobić to w od razu. Na przykład jeśli chcesz wykupić hotele w Małopolsce, do Google wstaw słowa kluczowe „hotel okolice Krakowa Nowy Rok”.

Read more ›

Gdzie pojechać na wakacje – dylematy co rok takie same

Wakacje to istotny okres, który warto przeznaczyć na byczenie się, a także na wyjątkowe doświadczenia. To oczywiste, że po roku intensywne pracy każdy marzy jedynie o wylegiwaniu na gorącej plaży, pijąc z rozkoszą zimnego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy co roku tłumnie jadą na wakacje do gorących krajów, takich jak np. Egipt. Można rzec, że są to silnie ograne kierunki wakacji, które dodatkowo nie dają wielu ciekawych doświadczeń.

Read more ›

Categories