Dokąd na urlop jesienią?

Ostatnie lato byłonajcieplejszym od co najmniej 130 lat. Kto wybył na urlop w miesiącach wakacyjnych, nawet nad polskim morzem mógł podziwiać pełne słońce na niebie.

Jednak o ile jeszcze na początku września będziemy mogli podziwiać wspaniałą pogodę, to w listopadzie nieuchronnie sytuacja ulegnie zmianie. Co z wakacjami dla spóźnialskich? Co robić gdy szybko zapada zmrok, a deszczowa aura nie nakłania do podróżowania po Polsce? Lekarstwem na poprawę nastroju może być spora dawka słońca, którą jesienią znajdziemy jedynie za granicami naszego kraju.

zobacz więcej
Autor: Fredi Bach
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim nabędziemy bilety, rozważmy, na co możemy sobie pozwolić. Zasobność portfela to aspekt, który musimy wziąć pod uwagę. Inaczej podróżują single, inaczej np. małżeństwo z trójką dzieci.

Od dłuższego czasu ogromną popularnością cieszą się wycieczki typu last minute all inclusive. Ich najistotniejszym plusem jest cena. Analizujemy, co jest przyczyna iż wycieczki są aż tak korzystne. Rzeczywiście, tygodniowy pobyt w Turcja – coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Turcja:3 – wycieczki za jedyny 1000 zł wydaje się tak tani, że aż… nierealny. Na nasze szczęście, dla biura podróży w sytuacji, gdy nie sprzedało wszystkich miejsc w danym kierunku, lepiej jest odzyskać choć część pieniędzy, niż płacić za puste miejsce w samolocie lub pusty pokój w hotelu.

Turcja to idealne miejsce na podróż zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i też singli, najlepsze oferty na last minute all inclusive w Turcji znajdziesz tutaj. Turcja słonecznie zaprasza każdego i nie ma tu szansy na nudę! Zróżnicowany krajobraz i niezwykła, oryginalna architektura wprawią niejednego z nas w osłupienie. Turcja (www.coraltravel.pl/Turcja/Alanya/hotel/DIZALYA-PALM-GARDEN-/20891/40-260872-24FF.html) to także przepiękne, szerokie plaże oraz biegnące kilometrami deptaki.
Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o połowę! Warto więc być cierpliwy i liczyć na łut szczęścia!

Comments are closed.