Categories

Archive

Brzezina- dlaczego warto zwiedzić?

Brzezina jest miejscowością na Dolnym Śląsku, posiadającym około kilkaset ludności. umiejscowiona jest w odległości około 4 kilometrów od stolicy dolnego śląska. Jest tam dużo zabytków oraz innych obiektów wartych zobaczenia. Brzezina to miejsce wielu wycieczek ludzi zarówno z całego kraju, jak i spoza niego. Miejscowość tą odwiedzał Jan Paweł II. Jego rodzinnym miastem były Wadowice.

Read more ›

Categories

Zaplanowałeś wyjazd w góry? Zobacz, co powinieneś ze sobą zabrać!

Chodzenie po górach oczywiście jest jednym z najfajniejszych sportów jakie można sobie wyobrazić. Jeśli Ty także złapałeś bakcyla wspinaczki górskiej i już teraz zaplanowałeś jakąś większą wycieczkę w góry, bez wątpliwości powinieneś zapoznać się z naszym artykułem – dowiesz się z niego, które sprzęty będą Ci niezbędne w wysokich górach, a które można spokojnie zostawić w domu.

Read more ›

Categories

Odpoczynek na Kaszubach – wysoki poziom usług agroturystycznych zmieniający życie

Kaszuby stanowią część województwa pomorskiego. Jest to obszar endemicznej kultury, który przede wszystkim zamieszkują Kaszubi. Zgodnie z danymi historycznymi, Kaszubi są rodowitymi mieszkańcami właśnie tego obszaru pomorskiego województwa.
Kultura kaszubska jest bardzo piękna.

Read more ›

Categories