Doskonały urlop z rodziną w Karpaczu

Karpacz to bezsprzecznie jeden z najcudowniejszych kurortów górskich naszego kraju. Leży we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.

pensjonaty w Karpaczu na
<div style="text-align:justify"><strong>Z uwagi na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z roku na rok staje się coraz bardziej znany pośród [TAG=turystyka’ title=’góry’ style=’margin:7px;’/>
<div class=
Autor: arekz
Źródło: http://www.flickr.com

z Polski jak i z zagranicy.

Nie czekaj — sprawdź jakie interesujące informacje ma nasza autorska strona internetowa. Jej temat na pewno bardzo Cię zaciekawi.

Karpacz jest znakomitym miejscem do spędzenia wczasów zarówno latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy mają ochotę spędzić tam wakacje 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Odpoczynek w Karpaczu to głównie zwiedzanie. Baza noclegowa Karpacza jest bardzo dobrze rozwinięta. Odnajdziemy tutaj jednocześnie snobistyczne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz oferuje mniej więcej 11 tys. miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje tanie noclegi na bardzo wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj: to raj dla miłośników narciarstwa. Przygotowano tu ponad 20 wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje także sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dlatego też są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnorodnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej interesujący jak zimą. Pozwala na bardzo czynne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na terenie Karpacza mieści się sporo basenów i kortów tenisowych. Bardzo łatwo możemy wypożyczyć rower stojaki do rowerów i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***Całkowitą propozycję na wakacje dwa tysiące czternaście w Karpaczu można wyszukać w serwisie lub klikając na poniższe linki:- Karpacz noclegi- Karpacz hotele- Karpacz domki