Categories

Archive

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie lato nie zachwyca, jest w stanie nawet poważnie drażnić. Zmęczeni poszukujemy więc wakacji w ciepłych krajach. Rzekomo last minute jest dobrym sposobem na idealny wyjazd. Nie tylko w wakacje wyjazdy zagraniczne perfekcyjnie pasują do marzeń. Ponad połowa Polaków wybiera odpoczynek w u nas, jednak bardzo często spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i słynna – Fuerteventura – ściągają każdego lata znowu więcej ludzi.

Read more ›

Categories

Urlop w słonecznej Hiszpanii – świetny pomysł?

Wczasy to coś niezbędnego dla definitywnie każdej osoby. Przecież należy odpoczywać! Jeśli człowiek niejako deprecjonuje ogromne znaczenie odpoczynku, pewnie w nieodległym okresie czasu dostrzeże zgubne skutki takowego myślenia. No dobrze, lecz zatem co w szczególności warto zalecić Polakom, którzy mają w sumie ograniczony budżet, ale nie aż tak znowu bardzo? Według mnie idealnym kierunkiem jest jakże słoneczna Hiszpania. W sumie chociażby wakacje na wyspach kanaryjskich to ucieleśnienie marzeń – a przynajmniej tak właśnie jest w moim przypadku.

Read more ›

Categories

Orientalne podróże zapewniają niezwyczajne przeżycia, już dzisiaj opłać urlop swego życia!

Odpoczynek od codziennych nerwów jest potrzebny każdemu człowiekowi, przez to od czasu do czasu warto planować urlop z prawdziwego zdarzenia i oddać się relaksowi. Wyjazdy proponowane przez biura podróży szczycą się dużym wzięciem, gdyż to wielka wygoda, kiedy cały wypoczynek na miejscu jest już zorganizowany.

Read more ›

Categories

Trochę egzotyki na wakacje

Z roku na rok, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej odległych i interesujących kierunków podróży. Naturalnie, Egipt i Turcja wciąż cieszą się popularnością, jednak o wiele atrakcyjniejsze wydają się choćby wycieczki do Chin. Zazwyczaj długie podróże planujemy z dużym wyprzedzeniem, ale zaczynamy z wolna także spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.

Read more ›

Categories