Categories

Archive

Orientalne podróże zapewniają niezwyczajne przeżycia, już dzisiaj opłać urlop swego życia!

Odpoczynek od codziennych nerwów jest potrzebny każdemu człowiekowi, dlatego od czasu do czasu warto planować wypoczynek z prawdziwego zdarzenia i poddać się relaksowi. Wycieczki proponowane przez biura podróży cieszą się znacznym zainteresowaniem, ponieważ to ogromna wygoda, kiedy cały wypoczynek na miejscu jest już zaplanowany.

Read more ›

Categories

Urlop w słonecznej Hiszpanii – świetny pomysł?

Wakacje to coś potrzebnego dla definitywnie każdego człowieka. Przecież trzeba odpoczywać! Jeśli człowiek niejako deprecjonuje bardzo duże znaczenie odpoczynku, zapewne za jakiś czas dostrzeże zgubne skutki takowego myślenia. No dobrze, lecz w takim razie co w szczególności warto zalecić Polakom, którzy mają tak naprawdę ograniczony budżet, lecz nie aż tak znowu bardzo? Moim skromnym zdaniem bardzo dobrym kierunkiem jest jakże gorąca Hiszpania. W sumie na ten przykład wakacje na wyspach kanaryjskich są ucieleśnieniem naszych marzeń – a przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Read more ›

Categories

Trochę egzotyki na wakacje

Co roku, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej egzotycznych i interesujących kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt czy Turcja wciąż są popularne, jednak o wiele atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Najczęściej dalekie podróże planujemy z dużym wyprzedzeniem, ale zaczynamy powoli także spontanicznie wyjeżdżać.

Read more ›

Categories

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie lato nie zachwyca, jest w stanie nawet poważnie drażnić. Zmęczeni poszukujemy więc wakacji w ciepłych krajach. Rzekomo last minute jest dobrym sposobem na idealny wyjazd. Nie tylko w wakacje wyjazdy zagraniczne perfekcyjnie pasują do marzeń. Ponad połowa Polaków wybiera odpoczynek w u nas, jednak bardzo często spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i słynna – Fuerteventura – ściągają każdego lata znowu więcej ludzi.

Read more ›

Categories