Egzotyczne zakątki, gdzie spędzić urlop gdy za oknem zimno, szaro i ponuro

Polacy coraz chętniej planują urlop poza sezonem wakacyjnym. Co więcej, rośnie zainteresowanie turystyką egzotyczną. Okazuje się, iż ilość turystów udająca się na taki wyjazd w obecnym czasie podwoiła się.Posezonowe obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży posiadają w sprzedaży dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić możliwie jak najszybciej. Ale zdecydowanie lepiej jest wybrać opcję last minute. Im później zdecydujemy się na kupno biletu, tym większą zniżkę uzyskamy.

madagaskar

Autor: Stephan Waeber
Źródło: http://www.flickr.com

Okazuje się jednak, iż cena nie jest sprawą priorytetową, ponieważ poszukując wycieczek sugerujemy się głównie jakością oferty i jej oryginalnością. Cena jest istotna i może może nas zainspirować do wyjazdu, jednak nie jest to w tej kwestii sprawa najważniejsza.

Tutaj znajdziesz ciekawe informacje na prezentowany wątek, zatem jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

Takie wycieczki to wyjazd na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy raz w życiu, przecież tyle jest miejsc do zobaczenia na świecie. Takim miejscem zdecydowanie jest Madagaskar – wyspa lemurów i ogromnych baobabów. Madagaskar wczasy to niezapomniane przeżycie gdy unikatowość odnosi się do wielu sfer.

Ciekawa przyroda oraz zwyczaje mieszkańców gwarantują niezapomniane wspomnienia.https://www.kormoran-rowy.pl//ceny-pakiety weekend w spa nad morzem

wakacje egzotyczne

Autor: Bady Qb
Źródło: http://www.flickr.com

13,5 tysiąca kilometrów od stolicy Polski, na Pacyfiku mieści się cudowna kraina niespotykanych kwiatów, stale zielonych wzgórz oraz pięknych, piaszczystych plaż. To Hawaje – raj dla turystów. Każdy dzień jest więc idealny na plażowanie lub nadzwyczaj ciekawe wycieczki.

W czasie wycieczki na Hawaje mamy okazję odwiedzić sporo czarujących zakątków gdyż odległości między wyspami nie są duże – można je przebyć w 40 minut samolotem.Mimo iż są to propozycje całoroczne, egzotyka przyciąga turystów zwykle w sezonie jesienno-zimowym. Wysoka temperatura powietrza i ciepła woda są coraz częściej wybieraną przez Polaków alternatywą dla niskich temperatur i jazdy na nartach.

Comments are closed.