Fajne pomysły na eventy dla pracowników

Kiedy dla firmy chcemy, by była zorganizowana impreza wtedy dobrze zapytać ludzi organizujących taką imprezę, jakie atrakcje zostały przewidziane dla uczestników. Jasne jest, że możemy zrobić tak, że po prostu pojedzie się na imprezę firmową do hotelu, w którym jest SPA i to będzie cała atrakcja.

impreza

Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Ale może być też tak, że pojedziemy z ludźmi z firmy za miasto będziemy mieć dobry hotel i trzeba będzie organizować jakieś rozrywki. Wtedy dobrze poszukać firmę, która ma w ofercie organizację eventów firmowych, a co się z tym wiąże zorganizuje atrakcje. Bo atrakcje na eventy firmowe to niesamowicie ciekawa branża. Możemy wziąć pod uwagę dmuchaną ściankę wspinaczkową, możemy pomyśleć o karaoke lub zorganizować kino pod gołym niebem. Jeżeli rzecz się dzieje nad zbiornikiem wodnym to możemy pomyśleć o pływaniu na kajakach, czy rowerach wodnych. Ognisko i grill za każdym razem będą na plus. (Wrocław zwiedzanie – w serwisie -) Dodatkowo możemy pomyśleć o różnych grach zespołowych. Wszystko po to żeby ludzie dobrze się bawili i nie rozmyślali o pracy. Ale to wszystko ktoś owinien zorganizować, z tego powodu dobrze zapłacić takiej firmie za zorganizowanie wszystkiego, żeby samemu będąc szefem też można było odpocząć.

Atrakcje na imprezy służbowe

Jeżeli słyszymy hasło impreza firmowa to najczęściej zdaje nam się, że będzie to dość nudna impreza. Tymczasem, jeśli będą zapewnione atrakcje na eventy firmowe to na sto procent pracownicy będą zadowoleni i zupełnie inaczej będą podchodzić nie jedynie do samych eventów firmowych, ale też do pracy w konkretnej firmie. Powinniśmy również pamiętać, że różne atrakcje sprawdzą się przy imprezach firmowych z firmami, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Sztampa w obecnych czasach nie jest wskazana. Dobrze postawić na jazdę konną lub na strzelanie z łuku.

integracja
Powinniśmy oczywiście wcześniej uprzedzić uczestników, że poza bankietem będzie również zabawa na świeżym powietrzu, by nikt nie poczuł się źle z powodu nieodpowiednio dobranego stroju. (Główne atrakcje Wrocławia) A wielość i rodzaj atrakcji zależy oczywiście od tego, co wymyśliła firma, którą zatrudnimy do organizacji eventu i od tego w sumie, na co takiej firmie pozwolimy, bo poddają oni konsultacji ze zleceniodawcą to, co chcieliby zrobić. Firma, która owe eventy stara się dobrać atrakcje do profilu firmy. Jeśli organizuje coś dla osób pracujących w branży sportowej, to może postawić na bardziej szalone rozrywki, a dla firmy, która zatrudnia osoby 60 plus, tworzy zupełnie inny rodzaj atrakcji. Wszystko, po to żeby rzeczywiście firmowa impreza była dobrze zapamiętana.

Comments are closed.