Categories

Archive

Sposoby realizowania fotografii lotniczych

Fotografia lotnicza to ogólne określenie. Tak naprawdę nie ma jednoznacznej definicji określającej ten typ fotografii. Technicznie sprawę charakteryzując są to zdjęcia z powietrza otrzymane przy pomocy nie tylko satelity czy też samolotu, płatowca ale również każdego innego urządzenia potrafiącego sfotografować powierzchnię ziemi z dużej odległości.

Read more ›

Categories

Zaawansowane lustrzanki cyfrowe na dzisiejszym rynku fotografii

Ceny aparatów są dzisiaj naprawdę niewielkie, dlatego w zasadzie każda osoba jest w stanie sobie pozwolić na ich kupno. Rynek proponuje w tym względzie bogaty asortyment, a aparaty to doskonałe narzędzia dające możliwość na uchwycenie ważnych momentów. Jak jednak wybrać sprzęt, który będzie naprawdę zadowalający? Jakie cechy są niezaprzeczalną podstawą, żeby aparat cyfrowy sprostał posiadanym oczekiwaniom?

Read more ›

Categories

Orientalne wycieczki Last Minute, czyli jak zyskać na specjalnych ofertach

Dalekie wyprawy do orientalnych krajów to niestety znaczny wydatek. Przy odrobinie szczęścia jednak możemy upolować wyjątkową okazję. Początek października wcale nie wieńczy okresu urlopu. Wiele osób przesuwa wakacje właśnie na jesień, kiedy koszty wypraw nadzorowanych przez biura podróży lecą w dół. Jak upolować świetną okazję dla siebie?

Read more ›

Categories

Wyśmienite urlopy w malowniczych Bieszczadach

Powoli zbliża się okres wakacyjny, bardzo oczekiwany przez każdego. W teraźniejszych czasach jest dużo możliwości wyboru doskonałego miejsca na relaks i wypoczynek po całym roku pracy. Istnieje multum ofert zachęcających do wycieczki w nawet najdalsze miejsca świata. Należy zastanowić się więc, by wybrać taką, która będzie spełnieniem marzeń.

Read more ›

Categories