Gdzie zaparkować samochód przed wylotem w długą podróż – oto parę cennych porad

Przed odlotem w daleką drogę, warto przemyśleć jakim środkiem transportu dojechać do portu lotniczego. Mamy wiele różnych możliwości. Możemy dojechać do portu lotniczego lokalnym publicznym środkiem transportu, specjalnym busem albo na przykład własnym samochodem.

Lecz mając zamiar zaparkować auto przed portem lotniczym musisz spodziewać się licznych różnorakich komplikacji. Dalej przedstawiamy kilka cennych porad, które z pewnością ułatwią ci podjęcie decyzji, co począć z własnym samochodem wyjeżdżając na urlop.

samochody na parkingu

Autor: fuyuki-method
Źródło: http://www.flickr.com

Martwienie się, co zrobić ze swoim samochodem przed odlotem w długa drogę jest chyba ostatnią rzeczą, którą chcielibyśmy załatwiać przed wyruszeniem na wakacje. Jest tak dużo spraw, jakie musimy zrobić: spakować walizki, przeanalizować program wycieczki, kupić brakujące rzeczy, kosmetyki, itd.

Gdy wybierasz się w długą podróż samolotem i nie wiesz, co zrobić ze swoim samochodem po przybyciu na lotnisko oraz przed wylotem, warto przemyśleć ideę pozostawienia samochodu w takim miejscu, jak parking przy lotnisku – doczytaj. Sporo dużych aglomeracji przy których funkcjonują lotniska|porty lotnicze, jak na przykład Wrocław, posiada własny parking przy lotnisku pyrzowice przy lotnisku.

Wrocław jest wyjątkowo chętnie wybieranym miejscem odlotów dlawśród osób wybierających się w dalekie i krótsze podróże. Dlatego też nierzadko wczasowicze mają problem ze znalezieniem wolnego miejsca, żeby zostawić samochód przed wyjazdem. Parking przy lotnisku jest zazwyczaj całkowicie zajęty. Wówczas trzeba spróbować poszukać wolny parking przy lotnisku.

samoloty na lotnisku

Autor: Rob Faulkner
Źródło: http://www.flickr.com

Zdarza się, iż pobliscy przedsiębiorcy oferują, naturalnie odpłatnie, parking, gdzie możesz zostawić samochód podczas twojej podróży. Nie zapomnij jednak, iż parking przy lotnisku oferowany przez osoby prywatne nie jest tak pewny, jak oficjalny parking przy lotnisku. Warto zastanowić się czy wolimy ryzykować uszkodzenie naszego, czy może lepiej opłacić oficjalny parking przy lotnisku.

Comments are closed.