Categories

Archive

Udogodnienia w hotelach. W jaki sposób uatrakcyjnić konferencję lub własny pobyt?

Od kiedy hotele są widziane jako dobre miejsca do organizowania konferencji, imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i innych wypadów tego typu, weszły na wyższy pułap świadczenia usług. Często w ofercie pojawia się kompleks spa, goście mogą o dowolnej porze korzystać z basenu i przykładowo – małej konsumpcji w winiarni.

Read more ›

Categories

Jak wybrać miejsce na wakacyjny wyjazd żeby nie być aż tak bardzo zależnym od pogody.

Wakacje to urlopowa pora, a że w naszym kraju właśnie wtedy jest najlepiej z pogodą, to większość osób w tym okresie czasu będzie się decydować na jakiś wyjazd. Oczywiście z tą pogodą będzie całkiem różnie, przytrafiają się upalne i bezdeszczowe lata, a są również takie, kiedy przez parę tygodni trzeba chodzić z parasolem.

Read more ›

Categories

Jakim sposobem wyszukać niedrogi nocleg last-minute

Wszystko uzgodnione – wiecie już, gdzie chcecie pojechać, ile zdołacie wydać, posiadacie zabukowane bilety na przelot. Może nawet jesteście już w samolocie, lecz… ciągle zastanawiacie się, gdzie będziecie nocować? To scenariusz, jaki zna chyba każdy, kto choć raz sam postanowił zorganizować sobie urlop. Ale spokojnie. Nawet jeżeli zostawiliście ten aspekt planowania wyjazdu na sam koniec, nie ma co panikować.

Read more ›

Categories