Categories

Archive

Niebanalny ślub poza granicami kraju

W dzisiejszych czasach co raz częściej spotykamy się z organizacją ślubu z rozmachem i przepychem. Źródła takiego podejścia mogą leżeć z jednej strony w chęci wydania pieniędzy na ten jeden jedyny dzień w życiu, a mogą być też podparte oczekiwaniami rodziny i chęcią pokazania się w jak najlepszym świetle. Czasami pary młode decydują się wziąć ogromny kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

Read more ›

Categories

W jaki sposób zorganizować rodzinną imprezę?

Rodzinne uroczystości to wydarzenia bardzo miłe, gdyż gromadzą bliskich w jednym miejscu i umożliwiają dłuższą rozmowę z krewnymi, z którymi nie widzimy się przesadnie często. Na nieszczęście nie jest w ogóle łatwo przygotować takie spotkanie. Wynika to nie tylko ze względów tyczących się dostępności poszczególnych osób, lecz względów organizacyjnych. Często nasze mieszkania są na tyle niewielkie, że nie mogą pomieścić kilkunastu czy nawet pokaźniejszej grupy osób. Przede wszystkim z tego względu rosnącym zainteresowaniem pochwalić się mogą wydarzenia organizowane poza domem.

Read more ›

Categories

Jak wybrać miejsce na wakacyjny wyjazd żeby nie być aż tak bardzo zależnym od pogody.

Wakacje to pora letnich urlopów, a że w naszym kraju właśnie wtedy jest najlepsza pogoda, to większość osób w tym czasie decyduje się na wyjazdy. Rzecz jasna z tą pogodą będzie całkiem różnie, zdarzają się lata upalne i bez deszczu, a są również takie, kiedy przez parę tygodni trzeba chodzić z parasolem.

Read more ›

Categories