Categories

Archive

Najbardziej znaczące zalety gry komputerowej GTA

Trzeba zwrócić uwagę, że GTA to świetna gra. Akurat co do tego chyba nigdy nie miewałem większych wątpliwości. Na dobry początek, a było to ponad 10 lat temu, najzwyczajniej grałem w GTA na zwykłym pececie. Jednak w tym momencie wyłącznie konsola ps3! Fakty są takie, że trudno jest mi sobie wyobrazić to, aby ciągle grać w GTA na swoim komputerze. To bez sensu! Jednak trzeba zwrócić uwagę, że często gry na konsole są dosyć drogie. Szczególnie mowa akurat tutaj o sytuacji finansowej typowego Kowalskiego. Co w takim razie robić?

Read more ›

Categories

Z jakich przyczyn granie na konsoli jest niesamowitą formą spędzania wolnego czasu?

Pragnącym fajnie spędzić wolny czas zawsze gorąco zalecam granie na konsoli! Przecież konsole są niesamowite, choć oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę, iż często niektórzy gracze nie zgodzą się ze mną. Jednak uważam, że xbox i inne konsole są w sumie jednymi z najwspanialszych wynalazków przełomu XX i XXI wieku. Pewnie to mocno subiektywne, lecz własnej opinii o sprzęcie konsolowym w żadnym razie nie jestem w stanie zmienić.

Read more ›

Categories

Jakiego rodzaju gry sieciowe wybrać?

Ilość gier internetowych dostępnych na rynku poraża i nieraz powoduje pewne problemy.W dzisiejszych czasach wybór perfekcyjnych gier sieciowych nie okazuje się najczęściej kwestią banalną. W światowej dobie ogromnego pośpiechu ,a także ciągłego zabiegania chociażby byle zakupy gier, mogą niestety stanowić wyzwanie. Jak bowiem wybrać najlepsze gry RPG czy też inne rodzaje gier z przebogatej oferty rynku?

Read more ›

Categories

Czemu planszówki wracają z powrotem do łask, jakie ich odmiany są aktualnie najpopularniejsze.

W pewnym momencie wydawało się, że wszelakie formy zabawy i rozrywki zamykają się w elektronicznych pudełkach z ekranem. Faktycznie popularność smartfonów, tabletów, laptopów i innych tego typu sprzętów jest naprawdę duża, a jak już ktoś taki sprzęt posiada, to z pewnością będzie go też chciał wykorzystać do tego, aby trochę pograć. Coraz bardziej w zapomnienie odchodziły książki papierowe, a także różnego rodzaju gry planszowe. I kiedy wiele osób już rozgłaszało koniec tego typy rozrywki, to nagle okazało się, że wiele osób jednak chce grać w planszówki, co więcej, bez przerwy pojawią się nowe, jeszcze ciekawsze produkcje. Read more ›

Categories

Które z gier komputerowych przyciągną nas do komputera na długotrwały czas?

Duża część z nas szczególnie doskonale wie, że rozrywka to z pewnością kluczowa część naszego życia. Bez odpoczynku oraz dobrej rozrywki nie bylibyśmy w stanie właściwie funkcjonować. W naszym życiu nie możemy na dodatek skupiać się jedynie na obowiązkach, dlatego że może mieć to niezmiernie złe znaczenie dla naszej psychiki. Doświadczenie ujawnia nam, że selekcjonowane przez nas formy rozrywki mają w dniu dzisiejszym różne odmiany. Część z nas uwielbia odprężać się na świeżym powietrzu, gdzie może bez kłopotu uprawiać jogging bądź pograć w inną grę zespołową. Read more ›

Categories