Categories

Archive

Sierpniowy wypoczynek? Udaj się nad polskie wybrzeże.

Obecnie Polacy mają bardzo szeroki wachlarz opcji wakacyjnych do dyspozycji. Możemy udać się w międzykontynentalną podróż do Ameryki lub Azji. Wyskoczyć na klimatyczny wyjazd do Barcelony lub Londynu. Albo grzać się na greckiej plaży. Jednak pomimo tak mnogich, różnych alternatyw, wciąż wielu Polaków typuje Bałtyckie morze jako kierunek swej wycieczki. Nic w tym zaskakującego, ostatnimi laty pogoda nas rozpieszcza, dodatkowo warunki w nadmorskich kurortach są znacznie powyżej przeciętnej.

Read more ›

Categories

Lato to czas urlopów i bardzo rozsławionego w naszym kraju grillowania

Przepiękna pogoda, wydłużone dni i urlopy – to wszystko zachęca do ogródkowej aktywności nazywanej grillowaniem. Jak ziemia obszerna wszyscy choć raz w czasie letnim robią grilla dla rodziny i przyjaciół. Coraz popularniejsze stają się grille elektryczne, które można użytkować nawet na niewielkich tarasach i nie zawadzać sąsiadom.

Read more ›

Categories
Tags

Chatki letniskowe do wynajęcia

Domki letniskowe do wynajęcia to właściwy sposób na spędzanie urlopu w rozmaitych miejscach. Domki typu dostępne są bowiem w bardzo wielu zróżnicowanych okolicach, czy to niedaleko zbiorników wodnych, czy blisko morza i plaży, czy też na górskiej polanie. Specyfika i wygląd domków również będzie urozmaicony.

Read more ›

Categories