Categories

Archive

Trochę więcej o rocku

W 1983 r. czterech młodzieńców z Los Angeles postanowiło uformować zespół. Ich ideą było połączenie wschodzącego wówczas punk rocka, onirycznej psychodelii a także wybuchowego funku. Zniechęceni przemocą a także mizoginią ówczesnej sceny rockowej zdecydowali się pracować nad stworzeniem własnego środowiska muzycznego. Propagowaliby pokój i porządną imprezę. Kluczową motywacją było pomnożenie ilości młodych dam wśród widowni. Swój zespół nazwali Red Hot Chili Peppers i dzisiaj stanowią jeden z najbardziej charakterystycznych zespołów rockowych na ziemi. Mają armię fanów pod każdą szerokością geograficzną, a wejściówki na ich show niejednokrotnie sprzedawane są na wiele miesięcy przed wydarzeniem.

Read more ›

Categories

Transport do zakładów pracy ludzi za granicę

Przewóz ludzi to niezwykle rozbudowana i skomplikowana dziedzina transportu. Największym wyzwaniem stojącym przed przedsiębiorstwem transportowym jest transport niedużej grupy ludzi na bardzo duże odległości. Jest to usługa bardzo popularna wśród obywateli Polski zatrudnionych za granicą. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyjeżdża z innego miejsca i zmierza w inny zakątek Polski. Zorganizowanie tego typu trasy sprawia więc wielkie kłopoty przewoźnikom. Jednak dzięki zastosowaniu stosunkowo niewielkich aut osobowych, bywa to interes ekonomicznie korzystny.

Read more ›

Categories

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy urządzane są obecnie bardzo często. Najczęściej organizują je wielkie firmy dla własnych pracowników i kontrahentów. Imprezy takie służą zazwyczaj zintegrowaniu zatrudnionych, w szczególności gdy jest to impreza urządzana przez korporację zatrudniającą wiele osób. Nierzadko także służy to poprawieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Niejednokrotnie bywa tak, że grupy pracowników sprawniej i skuteczniej pracują, gdy członkowie dobrze znają się nawzajem.

Read more ›

Categories

Na czym polega finansowanie społecznościowe

Coraz nowsze możliwości finansowania dla inwestorów, plastyków, biznesmenów oraz kolejnych pomysłowych ludzi są w dwudziestym pierwszym wieku bardzo powszechne. Wśród nich bardzo niebanalnym zagadnieniem jest tak zwane finansowanie społecznościowe. Nadzwyczaj wysoka popularność rozmaitych sposobów finansowania przez społeczeństwo, która jest wyraźna w Ameryce i następnych zachodnich krajach, zaczyna docierać również do Polski.

Read more ›

Categories