Gry planszowe na różne okazje już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe wykorzystywane w domu podczas różnorodnych spotkań z rodziną, czyli pospolite „planszówki” zawsze stanowiły sprawdzony sposób na umilenie wspólnie spędzanego czasu.

koncept gra

Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu ostatnich lat gry planszowe przeszły dużą ewolucję jednakowo pod względem jakości oraz stopnia skomplikowania. Dzisiejsze modele dostępne w sklepach to już nie standardowy „chińczyk”. Posiadłość szaleństwa (sporo więcej zobaczysz na tej stronie) to przeznaczona dla wielu osób gra planszowa, która w ostatnim czasie cieszy się stale wzrastającą popularnością. Posiadłość szaleństwa do standardowych gier z pewnością się nie zalicza. Wymusza ona na graczach spore zaangażowanie, które owocuje często licznymi godzinami doskonałej zabawy.

Nie zwlekaj i sprawdź w najnowszym wpisie, jak podchodzi do takiego zagadnienia inny redaktor – ten artykuł także jest bardzo ekscytujący!

Po tego sortu gry sięgają przeważnie dorośli, dla których spotkania z przyjaciółmi przy standardowej kawie najzwyczajniej nie przynoszą potrzebnego relaksu.

Gry planszowe jak np. tajemnicze domostwo (-> przejdź) dają efektywną odskocznię od powszechnych schematów umożliwiając dorosłemu na ponowne stanie się dzieckiem i przeniesienie się w czasy, gdzie wszystko było większe, wyraźniejsze oraz jaskrawsze. Gry w rodzaju „tajemnicze domostwo” nie tylko przynoszą wielu momentów spędzonych na zjawiskowej zabawie – pomagają one również w rozwijaniu uwagi dorosłego człowieka, która nierzadko podupada w rezultacie codziennego obracania się w zabieganej i wypełnionej najróżniejszymi sprawami rzeczywistości.
Zależnie od tego jakiego typu preferujemy koncept gra planszowa jest w stanie efektywnie go dostarczyć.

W sklepach półki gną od najróżniejszych wariantów, z których praktycznie każdy to wartościowy dodatek na każde spotkanie. Posiadając wieczorny koncept gra ((link do artykułu)) szybko się znajdzie.

Comments are closed.