Gry planszowe niezaprzeczalnie spodobają się także Tobie, przetestuj na początek jakąś z popularnych gier

Gry planszowe cieszą się coraz większą sławą. Jeśli jeszcze do niedawna wydawało Ci się, że rozpoczniesz w nie grać ponownie dopiero, kiedy Twoje dziecko dorośnie to już teraz wiesz, iż byłeś w ogromnym błędzie.

impreza firmowa

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim roku planszówki stały się prawdziwym szlagierem! Grają w nie studenci, dorośli, a nieraz starcy. Nie są one trudno dostępne, bowiem większość słynnych tytułów wynajdziemy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych i w sklepach www. Na start z całą pewnością będziesz miał wielki problem z doborem tytułu, dlatego też dziś polecimy Ci trzy szczególne gry. Najistotniejszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra jaka podbiła serca mnóstwa osób już dwadzieścia lat temu. W tym momencie wydana w naszym państwie jest nowa edycja z plastikowymi elementami. Istotne informacje o grze to to, że jest to gra ekonomiczna, gdzie każdy z graczy wcieli się w któregoś z osadników. Zadaniem gracza jest zdobycie 10 punktów, poprzez budowanie dróg, osiedli oraz przez wylosowanych kart. Drugą wspaniałą grą jest gra Wsiąść do pociągu, jaka polega na budowaniu dróg oraz tuneli. Jest to niezwykle bezproblemowa i przyjemna gra, a zrozumienie zasad de facto nie jest trudne. Ostatnią planszówka, jaką teraz polecamy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, jaka bazuje szczególnie na strategii.

Powinno się wspomnieć, że została ona utworzona w oparciu gry komputerowej, dlatego że może ktoś będzie ją z tego kojarzył.
Na początek przetestuj jakąś z powyżej wymienionych gier, a już niedługo będziesz pragnął sięgnąć po następny tytuł.

Comments are closed.