Categories

Archive

Gry planszowe mają niespotykaną magię, w związku z tym, jeszcze „nie wymarły” jak dinozaury

Rozrywka to jedna z najfajniejszych form aktywności człowieka w każdym wieku. Czasem można użyć do niej rekwizytów, a czasami wystarcza wyłącznie pomysłowość. Zabawa dzieci może przybierać różne formy: swobodnej aktywności, odtwarzania ról, śpiewania, tańca, rysowania, muzykowania. Dzieciaki mogą również umilać sobie czas składając puzzle, bawiąc się lalkami, budując z klocków czy też grając przy udziale gier planszowych.

Read more ›

Categories

Zdawać by się mogło, że w erze dostępnych wszędzie tabletów i komputerów taki relikt przeszłości jak planszówki nie ma racji bytu

Faktycznie w którejś chwili świat zaczął się zachwycać nowoczesnymi technologiami, symbolem rozrywki stał się monitor komputera czy laptopa. Ludzie grali albo samemu, albo w internecie, z innymi osobami, lecz przez cały czas było to spędzanie czasu przy sprzęcie elektronicznym. Szczególnie przodowali w tym młodzi ludzie, którzy zawsze byli na bieżąco z nowinkami technologicznymi. I przy takich okolicznościach było niemal pewne, że spędzanie wspólnie wolnych chwil z rodziną czy znajomymi przy ciekawej planszówce zaginie zupełnie, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o najróżniejsze urządzenia elektroniczne.

Read more ›

Categories

Ciągle sięgamy po wielkowe gry

Dziś niesamowicie istotną rolę w naszym życiu odgrywają komputery. Nie tylko dzięki nim możemy wypełniać swoją pracę, nie tylko zezwalają nam się błyskawicznie komunikować z ludźmi, którzy są sporo kilometrów od nas, ale także zaoferują nam możliwość zabawy. Przeróżne serwisy społecznościowe, portale serwujące różne informacje, a do tego wszystkiego, mamy jeszcze możliwość grania w najróżniejsze gry, które lub są już na naszym komputerze, lub możemy je dokupić. Mimo wszystko wspaniałe w tym wszystkim jest to, iż mimo wszystko tak zwane planszówki radują się cały czas niesamowitym zainteresowaniem.

Read more ›

Categories