Categories

Archive

Wymarzone wakacje

Wczasy 2015 najwyższy czas już zaplanować. Kiedy, gdzie oraz za ile? Podpowiemy ci niedrogie i mniej rozpowszechnione pomysły dokąd na urlop 2015. Dokąd wybrać się na wakacje, ażeby zapłacić mało bądź nic, jak również kiedy i w jakim miejscu zdołamy zrobić sobie najlepszy urlop, pauzę w nauce czy spędzić czas pośród seniorów. Dla każdego coś miłego.

Read more ›

Categories

Hiszpańskie wakacjewczasy

Pogoda w mijającym roku jest dosyć ciepła, warto zatem wybrać się na jakąś wyprawę. O ile nie zamierzasz spędzać weekendu w granicach państwa, możesz wybrać się za granicę. Nie bój się, parodniowa wycieczka nie musi być droga. Agencje podróżnicze raz na jakiś czas polecają swoim klientom opłacalne oferty na tak zwaną „ostatnią chwilę”.

Read more ›

Categories

Postaw na znakomite wakacje na lato 2013 już teraz

Biorąc pod uwagę to, co lato 2014 nam przyniosło, była to bez wątpienia idealna pogoda w kraju. Różnego rodzaju propozycje spędzania wolnego czasu, nie tylko te wyjazdowe, dostosowane zostały do wymagań wyjeżdżających. To właśnie turyści mogą zadecydować, na które wycieczki polecane jest stawiać w tym i przyszłym roku. Już niedługo napotkamy na sporo ofert wyjazdów last minute, dlatego dla tych, którzy nie zdążyli zarezerwować jeszcze wakacji jest to ostatni dzwonek.

Read more ›

Categories