Hotel na ostatni moment

Jeśli już wiemy, dokąd pragniemy pojechać oraz udało nam się załatwić urlop a bilety na samolot już na nas czekają to tak naprawdę zostaje nam tylko zdecydować się, gdzie będziemy w t;ych dniach spali. Dzisiaj nie ma się jednak co bać, dlatego że jeśli nawet planowanie tego zostawimy sobie na ostatni moment to nie ma powodów do histerii.

Mamy dla Was kilka sugestii w jaki sposób poszukiwać taniego noclegu w ostatnim momencie.
Układ biznesowy

Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com
Niedrogi nocleg w hostelu. Rzecz jasna hotele są i lepsze i gorsze, ale są także takie miejsca, gdzie w znakomitej cenie możemy znaleźć coś ciekawego. Aktualnie jest coraz więcej takich miejsc. cena będzie zależeć także od tego na jak wiele wygód liczymy. Pokoik dwuosobowy będzie kosztować mniej więcej 40 Euro za noc jednak miejsce w dziesięcioosobowym pokoju to już cena 10 Euro. Wskazane jest też dobierać rezerwacje przez specjalny system rezerwacyjny w określonych temu portalach, albowiem otRzymamy tam często jakąś zniżkę więc opłata będzie niższa.

Kwatera na kanapie u lokalsów. Naturalnie wielkim zainteresowaniem cieszy się nocowanie (szczegóły tu…) u lokalnych obywateli. Taki nocleg będzie bezpłatny, jedynie musimy się przyłączyć do grona użytkowników i zadeklarować, iż kiedyś również kogoś będziemy chcieli podjąć. Taki nocleg to fajna sprawa, jeśli chce się poznać autentyczne życie obywateli tego miejsca, do jakiego będziemy się wybierać. Możesz też zbudować fajne znajomości na długie lata.
wakacje - widok

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Szukanie noclegu na ostatni moment – mapa Google. Jeśli nadal nie macie taniego noclegu to w ostatniej chwili można też odpalić net po czym wejść w mapy Google. Po wpisaniu miasta, do którego się wybieramy z dopisaniem hotel czy hostel otrzymamy odpowiedź z wieloma interesującymi informacjami. Gdy jednocześnie mamy uruchomioną lokalizację to dodatkowo znajdzie się dla nas najbliższe położenie do nocowania, a pozyskamy także ceny takich noclegów.

Następna opcja to wejście na stronę internetową miasta, do jakiego wyruszamy i tam badanie bazy noclegowej jak też rezerwacja noclegów online. Możesz też udać się do biura turystycznego konkretnego miasta i tam przypuszczalnie dowiemy się ogromnie wiele o tychże miejscach, jakie nie maja swojej strony internetowej a gości również decydują się przyjmować.

Comments are closed.