Hotel w Nowym Targu jako możliwość mnóstwa atrakcji i wypoczynku

Nowy Targ to prześliczna metropolia Podhala. Od stuleci jest znane z handlu i rzemiosła, przede wszystkim z wyrobu kożuszków i obuwia. To lokalizacja nie tylko ślicznych pejzaży, jednak również wielu atrakcji i odpoczynku, który umożliwia hotel Nowy Targ.

pokój

Autor: Hotel Montecatini Terme
Źródło: http://www.flickr.com
Doceniając malowniczość i urok tego miejsca, w latach 50-tych ubiegłego wieku został tutaj utworzony rezerwat przyrody, a jego tajemnicza sceneria posłużyła jako plener w produkcjach filmowych.

Tu można cieszyć się niebanalnymi widokami masywu Babiej Góry, również krajobrazami oferowanymi przez cztery Parki Narodowe. Nowy Targ jest dobrze wyposażoną bazą turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, także kajakowej, to właśnie stąd wybywa najstarszy i najogromniejszy w Europie spływ kajakowy. W słoneczne dni należałoby poświęcić chwilę na delektowanie się, wytwarzanymi z tradycyjnych przepisów, lodami.W starym kamieniołomie został utworzony rezerwat przyrody posiadający pod swoją ochroną wielobarwne wapienne skały, wywodzące się z rozmaitych okresów geologicznych. Dla każdego podróżnika jest nietypowym przeżyciem obejrzeć zakrzepłe w skalnych formacjach resztki minionej fauny.Skałka Rogoźnicka to miejsce rzadkie nie tylko w skali Podhala, lecz także całej Polski.O jej nadzwyczajnym zakresie niech świadczy fakt, iż jest to jedyne miejsce w Polsce wprowadzone na Listę Światowego Dziedzictwa Geologicznego UNESCO. Oznacza to, że Skałka Rogoźnicka jest wyjątkowym miejscem geologicznym w skali świata.

na szlaku

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Nocleg w samym Sercu Gór to wspaniała oferta dla wszystkich szukających momentu wypoczynku od codziennego zgiełku.

Ta niezła witryna (https://www.eccoholiday.com/hotel-hiszpania-hotel-fuentepark-16234.html) także zawiera interesujące materiały na przedstawiany tu temat. Jeśli więc Cię on ciekawi – nie zwlekaj i przeczytaj to!

Na przykład w tym miejscu miejsca hotelowe w Nowym Targu.

Świetne usytuowanie zakłada ogromny kalejdoskop możliwości przed każdym kto przystanie tu chociaż na chwilę. Dla żądnych trudów, ale i radości górskich wędrówek stoją otworem szlaki Gorców, Pienin, oraz Tatr. Na pasjonatów białego szaleństwa czekają dwa nieopodal położone wyciągi w samym Nowym Targu, również ich bezkresna liczba na całym Podhalu. Czekającym sielankowego odpoczynku możemy zaproponować spacery na łonie natury, oraz spływ Dunajcem. Zmęczonych wszelakimi atrakcjami górskimi zaprasza hotel (hotel 5 gwiazdkowy na podlasiu) Nowy Targ.

Comments are closed.