Categories

Archive

Egzotyczne propozycje wczasów w Indiach

Indie jako państwo są pełne tajemnic i niewyczerpanym źródłem inspiracji. Niezwykłe pomysły na wczasy w takim miejscu można znaleźć w folderach wyjazdowych, które są kompleksowo przygotowywane przez pasjonatów z biur turystycznych. Wyszukanie wakacji w Indiach na miarę wymagań własnych czy współpodróżującego, siostry, brata, męża czy żony, wcale nie jest skomplikowane.

Read more ›

Categories

lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź urlop w Indiach

To niewielka wyspa o powierzchni 65 tys. km kw. Mieszka na niej ok. 21 mln osób. Niełatwo sobie wyobrazić ile cudowności znajduje się na tak małym obszarze. O wspaniałości tego miejscaświadczy także jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka znaczy „olśniewający kraj”. Współcześnie kojarzy się ona większości przede wszystkim z gorącą plażą i kąpielą słoneczną.

Read more ›

Categories

Zastanawiasz się jakie egzotyczne wczasy wybrać? Nie zastanawiaj się dłużej, bowiem Indie last minute to fenomenalna propozycja!

W naszym państwie w chwili obecnej jest niesprzyjająca aura dla wszystkich zmarzluchów. Od kilku dni utrzymują się minusowe temperatury, a śnieg pokrył już prawie wszystkie miasta. Dla pociech jest to duża gratka, ponieważ one kochają jeździć na sankach czy nartach.

Read more ›

Categories

Egzotyczne wczasy – wakacje w rozsądnej cenie

Propozycje turystyczne w aktualnych czasach niekoniecznie obejmują jedynie oferty w Europie. Spragnieni doznań czy interesujących emocji pasjonaci wycieczek w odległe kraje szukają czegoś więcej. Interesujące i tanie wycieczki do Tajlandii mogą zapewnić niezapomniane przeżycia, jak również wiele atrakcji. Rozrywka na doskonałym poziomie, piękne, urocze trasy zwiedzania, pyszne jedzenie i ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba ujrzeć na własne oczy, z tego też powodu warto się zdecydować już teraz!

Read more ›

Categories