Jak musi wyglądać reklama radiowa?

Gdy zdecydujemy się na wykupienia czasu na reklamę, należy się zastanawiać, w jakim miejscu ma być ona pokazana. W telewizji, prasie czy w radiu, bo od miejsca jej pokazywania, będzie zależeć to, w jaki sposób powinna być przygotowana.

W telewizji mamy możliwość pozyskać uwagę kontrahentów za pomocą obrazu, lecz w radiu powinniśmy się starać oraz zdobyć tą uwagę przy pomocy dźwięku oraz słów. To wszystko powoduje, że nasza decyzja powinna być dobrze przeanalizowana.
sklep internetowy

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama radiowa powinna zaciekawić
akcesoria - rzut

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Radio jest dużym nośnikiem danych, bo wiele osób słucha go w pojeździe, albo w robocie. Przez to jeśli decydujemy się, że zainteresuje nas reklama radiowa, musimy zrobić wszystko, by docierała ona do jak największej ilości słuchaczy. Musimy wykupić na nią czas antenowy, gdy będzie sporo osób przy włączonych radiach, a też powinniśmy ich zaciekawić tym, co będzie w niej mówione. Dlatego właśnie reklama radiowa wykorzystuje w dużej mierze modulację głosu, pojawiają się od czasu do czasu niedopowiedzenia, albo dane, które na początku powinny przyciągać uwagę klienta. Im wSPAnialej robiona taka reklama (nasz odsyłacz), tym więcej dzięki niej zyskamy.

Należy spojrzeć jakie będą tutaj propozycje, tak byśmy mieli pewność, że do przygotowania takiej reklamy wykorzystamy odpowiednią agencję reklamową. Im ciekawsza reklama, tym wspanialszy rezultat uzyska.

Comments are closed.