Jak powiązać dystynkcję i użytkowość, przy budowie hotel

Są często miejsca, które dawniej były znakiem firmowym dobrego gustu i pomysłowości.
Czy można uczynić, aby obecnie takie miejsca służyły mieszkańcom i odnalazły ich pierwotny splendor?
Na miejscu starych fundamentów tworzy się nowe.

To już prawie chleb powszedni w Polsce. Odnajdują się biznesmeni, chcący podjąć się realizacji znakomitych projektów nie jedynie rekreacyjnych.
pokój
Autor: Takver
Źródło: http://www.flickr.com
To właśnie widzimy w przypadku hotelowca Grand Park Rusałka. Którego stronę odnajdziesz pod tym adresem – .

Wciągnął Cię nasz wpis? Więc zaloguj się na naszą kolejną witrynę – tam można zobaczyć także świeże treści, które dla Ciebie opracowaliśmy.

HotelHotel – patrz szczegóły – powstaje prawie na dawnych, ale stabilnych podstawach przedwojennej, słynnej restauracji. W rezultacie wybudowany zostanie czterogwiazdkowy hotel, z wieloma atrakcjami.

Nie atrakcyjne do niedawna pozostałości po starej budowie, niebawem mogą stać się rdzeniem do nowoczesnego centrum wypoczynkowego.

W konsekwencji wybudowany zostanie trzy pozimowy hotel, z piwnicą. Dwadzieścia pięć pomieszczeń hotelowych, tyleż samo stanowisk do parkowania, plac zabaw dla dzieci i cudowny, bardzo duży taras. Oto, co stanie w tym miejscu. Hotel chce oferował swym gościom również rozległe sale konferencyjne Szczecin ma więc okazję zalśnić na hotelowym rozkładzie Polski zachodniej, kolejną świecącą gwiazdą. Sale konferencyjne w Szczecinie – -> link.
Jak informuje inwestor, hotel, mimo że będzie obiektem hotelowym o podwyższonym standardzie, ma służyć przede wszystkim mieszkańcom. Koszty będą wręcz osiągalne dla Szczecinian.

Realizacja zamiaru, na pewno potrwa jeszcze jakiś czas, ale Szczecinianie już teraz nie mogą się doczekać końcowego efektu. Zwłaszcza, że plan jawi się za prawdę imponująco.

Comments are closed.